w

100 Thieves Prezentuje Kolekcję Odzieży Pokémon

100 Thieves, marka lifestyle/gaming oraz organizacja esportowa założona przez Matthew “Nadeshot” Haaga, wraca z nową współpracą z anime. Po współpracy z takimi tytułami jak Atak Tytanów i Dragon Ball Z, marka z Los Angeles nawiązała teraz współpracę z Pokémon, aby wprowadzić 16-elementową kolekcję odzieżową.

Kolekcja skupia się na ulubionych Pokémonach z generacji pierwszej z regionu Kanto, obejmując oryginalne trzy startery, Pikachu i Gengara. Wartościowe elementy to czarna bluza varsity z Pikachu z tyłu, czarny kardigan z Charmanderem oraz wodoodporna kurtka nylonowa z subtelna grafiką Blastoise. Pikachu pojawia się również na bluzach, koszulce i czarnej kurtce sherpa z półzamkiem. Inne koszulki przedstawiają Charmandera, Squirtle’a i Bulbasaure’a, podczas gdy ich ostateczne ewolucje (Charizard, Blastoise i Venusaur) mają własne bluzy. Kolekcję uzupełniają Gengar hoodie, kamizelka Bulbasaure’a i spodnie z dżerseju z haftowanymi grafikami Charizarda, Poké Balla i płomienia.

Kolekcja 100 Thieves x Pokémon trafi do sprzedaży 10 lutego 2024 r. o godzinie 12:00 PST na stronie internetowej 100 Thieves. Sprawdź poniższą książkę mody, w której występuje kolekcja.

Kolekcja 100 Thieves x PokémonData premiery: 10 lutego 2024 r.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Lookbook Manastash Spring Summer 202428

Manastash prezentuje wiosenno letnią kolekcję 2024

Mega cena na bezrękawnik COLUMBIA 249 z 799