w

A Kind Of Guise Odkrywa Słoneczną Kolekcję Wiosna/Lato 2024

A Kind Of Guise powraca na sezon Wiosna/Lato 2024 z nową kolekcją inspirowaną słońcem nasączonymi krajobrazami albańskiej Riwiery.

Nowa kolekcja Almafi marki ma na celu uchwycenie atmosfery wakacyjnego lata. Oferując sezonowe odcienie, asortyment obejmuje pikowane okrycia wierzchnie, koszule, marynarki, swetry i vintage’owe jeansy. Jednym z głównych punktów kolekcji jest Blouson Branimir wykonany z mieszanki bawełny i lnu z detalami w postaci zamków i wykończeniem z delikatnej bawełny.

Wyjątkowe tkaniny to między innymi Kiss From Velvet Rose, drukowany żakard z trójwymiarowymi kwiatami delikatnie wypływającymi z tkaniny, dostarczając delikatnego, aksamitnego dotyku w kolorowym kwiatowym wzorze. Przechodząc do innych dostępnych stylów, koszula Fulvio zajmuje centralne miejsce ze swoją kubiczną fakturą z kości słoniowej, wykorzystując żakardowe tkanie do stworzenia kwadratów odbijających światło w różnych kierunkach, wzbogaconych o 33% jedwabu dla luksusowego dotyku.

Zamknięciem kolekcji jest kurtka Valon Vegan Leather, prezentująca zaangażowanie A Kind Of Guise w innowacyjne materiały. Wykonana z biokompoundu z recyklingu winogron i olejów roślinnych, ubranie spełnia standardy REACH i promuje projektowanie przyjazne zwierzętom.

Pierwsza seria kolekcji Wiosna/Lato 2024 AKOG jest już dostępna na stronie akindofguise.com.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

BEDOES TO NAJGORSZY POLSKI RAPER

BEDOES TO NAJGORSZY POLSKI RAPER

005 nike orchard rd store nby destinatino12

Nike Orchard Road Otwiera Się w Singapurze