w

ACE & TATE WPROWADZA PIERWSZĄ KOLABORACJĘ Z AHLUWALIA

W samą porę na jaśniejsze dni, Ace & Tate właśnie zaprezentowało swoją pierwszą kolekcję we współpracy z nagradzaną marką Ahluwalia.

Rozszerzenie kolekcji Ahluwalia na wiosnę/lato 2024 „Acknowledgements,” współpraca w dziedzinie okularów oddaje hołd zasłużonym artystom z diaspor, którzy nie otrzymali jeszcze należnego uznania. „Zakochaliśmy się w wzorach, które Priya zaprojektowała dla swojej kolekcji i urozmaiciliśmy nasze oprawki Mirko i Niku tymi wzorami. Jesteśmy naprawdę podekscytowani i dumni, że możemy wprowadzić tę współpracę z Ahluwalią,” mówi Torunn Gullaksen, Główny Projektant w Ace & Tate, w wyłącznym komunikacie prasowym.

Energetyczne oprawki Mirko i Niku dają zapomnianym twórcom ich kwiaty dzięki dodaniu abstrakcyjnych motywów kwiatowych, co przekłada się na przemyślane i dynamiczne wzory. „W tej współpracy wkomponowałem nasz charakterystyczny styl, eksperymentując z warstwowymi nadrukami i teksturami acetatu, co dało unikalną tkaninę wizualną. Przejście od koncepcji do produkcji było zabawne i inspirujące, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ludzi w tych okularach przeciwsłonecznych,” dodaje dyrektor kreatywny Priya Ahluwalia. Pierwszy model ma kształt kątowy i pojawia się w żywej różowej kolorystyce z nadrukiem w kropki, który czerpie inspirację od algierskiej artystki Baya Mahieddine. Mirko występuje również w klasycznej oprawce w kolorze brązowego żółwia i niebieskich szkłach, oferując nieco stonowaną opcję. Po bliższym przyjrzeniu się, wnętrze ujawnia zabawny wzór przypominający zachód słońca. Natomiast, okulary przeciwsłoneczne Niku prezentują prostokątny kształt i są ozdobione motywem Aurat i Valaida. W odważnym „A” zostały wkomponowane w ramiona okularów dla dodatkowego efektu. Brązowe i białe liście są rozrzucone po czarnych oprawkach, otaczając fioletowe szkła. Gdzie indziej, głębokie kobaltowe fale płyną po przejrzystym niebieskim tle, pasując do lekko zabarwionych soczewek optycznych.

Kolekcja będzie dostępna od 21 marca w sklepie Ace & Tate Hanbury oraz online, a ceny rozpoczynają się od 150 USD i 130 GBP.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Bluza Jordan Brooklyn Fleece za 224ziko z 319ziko!

addstylers com the north face undercover soukuu season second collaboration release info ()47

The North Face x UNDERCOVER Wypuszcza Drugą Współpracę “SOUKUU Sezon 2”