w

ACNE STUDIOS NADAL INWESTUJE W KULTURĘ DENIMU

Buntownicza, seksowna i stylowa. Kolekcja jesień/zima 2024 dla mężczyzn definiuje nowo kody motorcore poprzez atrakcyjną estetykę kitsch.

Zgodnie z twierdzeniem Jonny’ego Johanssona, dyrektora kreatywnego Acne Studios, “denim, z samej swojej natury, ma buntowniczą aurę. Jest prowokacyjny i szorstki”. Biorąc pod uwagę te deklaracje, nie dziwi fakt, że wybrali wszechstronnego Yvesa Tumora, który nieustannie eksperymentuje, modyfikuje i bawi się granicami kultury, sztuki, muzyki i współczesnej estetyki.

“Yves wydawał się doskonały dla kolekcji, to jedna z tych osób, które są wiernie oddane swojej sztuce. Na scenie jest nieporównywalny, trudno znaleźć prawdziwe występy jak ten. On budzi strach i jest jednocześnie czarujący. Również ucieleśnia erę kosmiczną, wizję cyberpsychedeliczną, a jednocześnie jest superrockerski” zapewnia Jonny.

Wszystko to materializuje się w selekcji ubrań, których energetyczna paleta łączy najbardziej punkowy czarny z niebieskim denimem i akcentami neonowego zieleni i różu, gdzie ten ostatni dominuje w całej kolekcji. Poprzez kontrastowe proporcje uzyskuje się atrakcyjną grę eksperymentalną z warstwowymi stylizacjami i funkcjonalnymi sylwetkami, gdzie materiały takie jak skóra zostają zredefiniowane i podniesione na jeszcze wyższy poziom. Grafiki cyberpsychedeliczne opanowują denim, podobnie jak logomania, hafty i różne jego obróbki.

W akcesoriach znajdują się wyraźne odniesienia do stylu Kawaii, takie jak skórzane czapki z uszami kota czy absolutnie przesadzone rękawiczki, które zestawione są z kultowym wątkiem z mohairu domu mody. Obuwie jest masywne, z butami z okrągłym noskiem, maxi botkami z owczej skóry po kolana i maxi mules w motocyklowym stylu, podczas gdy torby oferują zabawną grę skrajności: mikro kontra maxi. Wreszcie, torba Platt otrzymuje nową odsłonę dzięki ćwiekom i breloczkom w kształcie serca; Musubi teraz ma paski łańcuchowe, a Multipocket pojawia się w błyszczącym różowym metalicznym wydaniu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lookbook Blue Blue Japan Spring Summer 2024 132

BLUE BLUE JAPAN: Odkryj elegancję i radość w najnowszej kolekcji na sezon wiosenno-letni 2024.

hq2 6

ELON MUSK ZNOWU NAS OSZUKAŁ!