Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Ad.M.a – Femme Fatale (prod. Jimmy Kiss) [Official Video]

/
/
/
153 Views
Podziel się!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  3/4 UDGS we współpracy z UrbanRecTv prezentuje czwarty singiel do utworu „Femme Fatale” z nadchodzącej płyty Ad.M.a „Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię”. Za produkcję utworu odpowiada Jimmy Kiss, natomiast autorem klipu jest ekipa Punkt Widzenia. Obraz powstał przy współpracy z marką Fame Fatale.

Autorem okładki jest Tomasz Miszkin:

„Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię” to album przesiąknięty kobiecą zmysłowością. Ad.M.a wprowadza nas do swojego wewnętrznego świata ukazując prawdę o sobie. Obnaża przed słuchaczem swoje emocje dając mu jednocześnie niepowtarzalną okazję poznania nowej muzycznej perspektywy. Płyta oprócz eterycznych brzmień zawiera również kilka mocniejszych, elektronicznych akcentów zapewniając słuchaczowi pełną gamę doznań. Album zostanie wydany nakładem wytwórni 3/4 UDGS.

Ad.M.a na FB:
Jimmy Kiss na FB:
Punkt Widzenia na FB:
3/4 UDGS na FB:
Booking: adma.koncerty@gmail.com, tel. 602 589 687

Title: Femme Fatale ;
Artist: Ad.M.a ;
Album: Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię ;
Lyrics: Ad.M.a ;
Producer: Jimmy Kiss ;
Mix/master: Bartosz Kasowski ¾ UDGS ;
Video: Punkt Widzenia ;
Label: ¾ UDGS;

Punkt Widzenia bardzo dziękuję za pomoc w realizacji :
Centrum Konferencyjne Antares

Podziękowania dla UrbanCity.pl

source

 • Buffer
 • stumbleupon
 • Reddit

40 Comments

 1. Nie podoba mi się ten utwór, ale żaden z poniższych komentarzy nie wyraził dobrze tego, jaki mam z tym kawałkiem problem, no to lecimy.
  Po pierwsze, nie szanuję takich osób, które chcą być dziećmi do końca życia. Dorosłość wiąże się w mojej ocenie z odpowiedzialnością, a ten kawałek nawet nie tyle, że deklaruje brak chęci do wzięcia odpwiedzialności, ale wręcz drwi z osób, które tę odpowiedzialność podejmują choćby tym tekstem: "pierścionki na palcach błyszczą w oprawkach, ja myślę o nich jak o smyczach"; "będę famme fatal (…) samotną famme fatal, ale wolną…" – wzięcie odpowiedzialności wg autorki tekstu wiąże się ze zniewoleniem, co jest strasznie dziecinnym podejściem. Jestem pewien, że gdyby powstał utwór, który by się wypowiadał podobnie o kobietach niezamęznych, albo bezdzietnych, jak ten o mężatkach, to Ad.M.a byłaby jedną z pierwszyc oburzonych. I coby nie było – do facetów z takim podejściem jak w tym utworze też się tak odnoszę.

 2. Tak oglądam Twoje klipy jeden po drugim… i na prawdę przykro, że jest tak mało dziewczyn, co potrafią prezentować swoje myśli i poglądy jak Ty… mega fajnie wychodzi Ci to co robisz…;) a wszystkie dziwne komentarze, ktore przypadkiem okiem zahaczyłem, to po prostu bandy dzieciaków ery internetu, co zmieniają poglady jak chorągiewki.. Jestem zauroczony Twoim talentem… Pozdrawiam, M.

 3. nie kumam tego calego dylematu… rap, czy nie rap… matko bosko, to juz tylko rap jest w tych czasach muzyką? mimo, ze tym refrenem doje*ała piździe uszy to jednak doceniam tą dziewczynę za oryginalność i łamanie wszystkich reguł, przede wszystkim nieograniczanie się do jednego gatunku, a wielcy krytycy i znawcy powinni najpierw sami sobie odpowiedzieć na pytanie, co chcą usłyszec, a może sami coś napisać, nagrać. wyfaflunić byle co i byle jak do mikrofonu każdy "osiedlowy poeta" potrafi, ludzie są strasznie krótkowzroczni w tym kraju, szczególnie jeśli chodzi o muzykę, hah z innej beczki gdyby pani NICKI MINAJ była Polką to by była jechana za swój sztuczny plastikowy wygląd i porównana do Dody czy Pani Rutowicz. Pozdrawiam wszystkich ktorzy jeszcze są otwarci na różne gatunki muzyki a nie tylko rap rap rap co jest a co nie jest jak zdarte plyty. Milego dnia.

 4. Moim zdaniem póki nie zobaczy się klipów to jest to dobra płyta. Przynajmniej dla mnie jako kobiety, napewno to wszystko inaczej interpretuję niż faceci. Klipy wszystko psują, zwłaszcza ten Mitologii (gdzie moim zdaniem kawałek najlepszy) – trochę bekowe. Ada napewno nie ma na to stu procentowego wpływu i źle, że zdecydowała się na produkcję masowej ilości klipów :v Ale cenię ją samą! Bity props jak i większość tekstów.

 5. wyjmij z uszu to coś co podpowiada ci ze jestes dobra i zdolna i blagam przysluz sie jakos ludzkosci jak juz skonczylas takie studia a nie rob z siebie idiotki z parciem na szkło i fajki gimbusów…..

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Translate »