w

ADIDAS I MALBON GOLF PREZENTUJĄ KOLEKCJĘ CROSBY

Lista osób mających wpływ na połączenie golfa, mody i rozrywki nie jest długa. Na samej górze tej listy z pewnością znajduje się legendarny artysta Bing Crosby, który w 1937 roku rozpoczął popularne Clambake, coroczne wydarzenie, które gromadziło muzyków, aktorów, celebrytów i zawodowych golfistów do przyjaznej rywalizacji wokół wspólnej pasji. Dziś adidas i Malbon Golf wprowadzają specjalną kapsułę produktów – Crosby Collection – zainspirowaną tymi wczesnymi Clambakes oraz towarzyskim duchem i modą z epoki, która wyznaczyła kierunek dla dzisiejszego krajobrazu golfowego.

Czerpiąc inspirację z mody, która ozdabiała wczesne lata słynnych Clambakes Binga, adidas i Malbon Golf stworzyły gamę produktów dla mężczyzn i kobiet, nawiązując do współczesnych reinterpretacji sylwetek, które definiowały tamten okres. Dla mężczyzn obejmuje to koszule polo z guzikami, plisowane spodnie i szorty, swetry z okrągłym dekoltem, lekkie marynarki sportowe oraz kultowy sweter inspirowany jednym z plakatów z jednego z pierwszych Clambakes. Dla kobiet kapsuła obejmuje kolorblokowy sukienkę z printem argyle, polo z lekko dłużymi i szerszymi rękawami w połączeniu z krótszym krojem, oraz dopasowane spodnie typu kuloty. Wszystkie produkty wykorzystują technologię i materiały od adidas, które docenią golfiści na polu golfowym.

660734

"Chcieliśmy stworzyć elementy oparte na bogatym katalogu, jaki dała nam moda golfowa lat 30. i 40. oraz to, co zobaczyliśmy na starych fotografach z słynnych Clambakes Binga", powiedział Dylan Moore, dyrektor kreatywny adidas Golf. "Cała kolekcja to hołd dla tego, co golf i moda stały się w tamtej historii, ale także celebracja tego, jak te same cechy i style mody z tamtego czasu nadal żyją wśród golfistów dzisiaj".

660735

"Z tą kolekcją chcieliśmy oddać hołd esencji golfa i mody, przywracając starym sylwetkom nowoczesność", powiedział współzałożyciel Malbon Golf, Stephen Malbon. "To było dla nas zaszczytem stworzyć kolekcję zainspirowaną legendarnym Bingiem Crosbyem. Jego kultowy Clambake był doskonałym świętem wiecznego połączenia stylu, sportu i przyjaźni, które odzwierciedla etos naszej marki".

660737

Oprócz kluczowych elementów kolekcji, adidas i Malbon dołączą szachownicowy anorak, koszulkę w dwóch wariantach kolorystycznych z ikonicznymi dzbankami na małże, które były prezentem dla wszystkich amatorów biorących udział w Clambakes BInga, oraz czapkę 5-panelową. Adidas dołączy także dwie limitowane edycje obuwia jako część kolekcji: specjalnie zaprojektowany model Stan Smith Golf oraz nowy model MC87, który łączy w sobie wydajność z stylem.

Crosby Collection będzie dostępna od poniedziałku, 29 stycznia, w ograniczonych ilościach i będzie dostępna wyłącznie na stronie adidas.com, w aplikacji adidas, malbongolf.com oraz w wybranych sklepach detalicznych adidas i Malbon Golf.

660739

O Malbon Golf

Misją Malbon Golf jest prosta: inspirować dzisiejszą młodzież do udziału w największej grze na ziemi. Założona w 2017 roku przez entuzjastów kultury i golfa, Stephena i Ericę Malbon, marka rozpoczęła się od limitowanej kolekcji dla mężczyzn poszukujących wielofunkcyjnej odzieży golfowej, która jest przeznaczona do noszenia zarówno na, jak i poza polem golfowym. Od tego czasu para małżeńska prowadzi ruch ku golfowi jako stylowi życia, współpracując z najbardziej znaczącymi markami na świecie i tworząc społeczność myślicieli o podobnych poglądach, którzy podzielają tę samą wizję przyszłości sportu. Dziś Malbon Golf rozszerzył swoją ofertę o kompletną linię odzieży męskiej i damskiej, obuwia i akcesoriów, które są zaprojektowane, aby przemyśleć utarte schematy i zainspirować wszystkich wiekami, mając na celu przyniesienie świeżego spojrzenia i dostępnego, osobistego podejścia do gry. Marka jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych i Korei zarówno poprzez e-commerce, jak i w wybranych najlepszych sklepach detalicznych. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź malbongolf.com lub śledź na Instagramie @malbongolf. Aby zobaczyć cyfrowe kolekcjonerskie przedmioty, odwiedź Buckets Club na bucketsclub.com lub @buckets.club.

660740

O Bing Crosby

Bing Crosby był największą gwiazdą multimedialną XX wieku - uznawaną w świecie nagrywania, radia i filmu, uhonorowaną przez wszystkie trzy na Hollywood Walk of Fame. Był najczęściej nagrywanym głosem w historii. Bing nagrał 41 #1 hitów, w tym "White Christmas" - najlepiej sprzedający się utwór przez pięć dekad. Oprócz jego chlubnej kariery w rozrywce, Bing był zapalonym golfistą. W chwili swojej śmierci w 1977 roku Bing Crosby był nadal najlepiej sprzedającym się artystą wszech czasów, potwierdzonym przez Księgę Rekordów Guinnessa. W 1944 roku zdobył Oscara za Najlepszego Aktora za rolę w filmie "Going My Way". Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź bingcrosby.com lub śledź na Instagramie @bingcrosby.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

maxresdefault 43

YOUNG MULTI ft. Szpaku, Kubi Producent, Lucassi – Młody Manson [Official Video]

Lookbook Palace Skateboards Spring 202446

Palace Skateboards zaskakuje w wiosennej kolekcji na rok 2024