w ,

ADIDAS RUNNING – ADIZERO TAKUMI SEN 10

ADIDAS RUNNING PRZEDSTAWIA NOWĄ WERSJĘ ŚRODKOWEJ PODESZWY W MODELU ADIZERO TAKUMI SEN 10, POMAGAJĄC BIEGACZOM OSIĄGAĆ NAJLEPSZE WYNIKI NA DYSTANSIE 5-10 KM

Najnowszy dodatek do rodziny Adizero korzysta z aktualizacji technologii wydajności, w tym podwójnej warstwy pianki LIGHTSTRIKE PRO i zrewidowanych ENERGYRODS 2.0, zapewniających amortyzowaną napędowość.Prototypy zostały przetestowane w Kenii i Etiopii przez elitarnych męskich i żeńskich zawodników adidas, celem zebrania opinii i wprowadzenia usprawnień do nowego modelu, zapewniając optymalizację wydajności na dystansie 5-10 km.Dostępny do kupienia globalnie od 1 stycznia 2024 r. za pośrednictwem aplikacji adidas, online na stronie adidas.com/running-shoes, w sklepach i wybranych detalistach.Rekordowy model Adizero oferuje buty spełniające oczekiwania ambitnych biegaczy, a dziś adidas dodaje zaktualizowany model do swojej szybkiej rodziny – Adizero Takumi Sen 10.

657965

657966

Jest to świadectwo ciągłych wysiłków adidas w celu opracowania najbardziej zaawansowanych produktów dla światowej społeczności biegowej. Adizero Takumi Sen 10 jest zbudowany specjalnie na dystanse 5-10 km i korzysta z serii aktualizacji technologicznych w porównaniu z poprzednikiem, Adizero Takumi Sen 9. Dostosowane specjalnie do biegów szosowych, aktualizacje w środkowej części podeszwy zapewniają zwinność i amortyzację - kluczowe podczas pokonywania ciasnych zakrętów w szybkich biegach ulicznych.

657967

Nowością w rodzinie Takumi Sen jest wprowadzenie udoskonalonych ENERGYRODS 2.0 w środkowej części podeszwy, wykonanych z częściowo przetworzonego włókna szklanego, zapewniających płynny przejście od pięty do palców. Poprzednie wersje Takumi Sen oferowały kombinację płyty węglowej w pięcie i pojedynczych, oddzielonych prętów z węglem w przedniej części stopy, naśladujących kształt kości śródstopia. Nowy model proponuje świeże podejście dzięki holistycznej strukturze prętów z włókna szklanego od pięty do palców oraz podwójnej warstwie pianki LIGHTSTRIKE PRO, zapewniającej amortyzowaną napędowość.

Krzywa struktura prętów współpracuje z pianką w środkowej części podeszwy, zapewniając lekką sztywność, zwiększając napęd, gdy stopa uderza o ziemię, i redukując utratę energii przy każdym kroku. Precyzyjne umieszczenie i kształt prętów stabilizuje miękką piankę środkowej części podeszwy i napędza ruch do przodu. Włókno szklane jest bardziej elastyczne niż węgiel, co jest istotne podczas pokonywania ciasnych zakrętów w biegach szosowych na dystansie 5-10 km oraz wytrzymuje duże obciążenia wynikające z szybkiego biegu po twardym podłożu.

657972

Prototypy modelu Adizero Takumi Sen 10 zostały przetestowane w Iten w Kenii i Etiopii przez elitarnych męskich i żeńskich zawodników adidas. Wnioski z tych testów, w tym potrzeba zwiększonej reaktywności, zostały uwzględnione w procesie rozwoju nowego buta, zapewniając jego optymalizację pod kątem wydajności, zgodnie z oczekiwaniami najlepszych w dziedzinie. Poprzednia wersja buta - Adizero Takumi Sen 9 - była również testowana w laboratorium, aby pozyskać dodatkowe opinie od elitarnych zawodników adidas oraz konsumentów. Wspólne wnioski z obu testów wpłynęły na rozwój nowego modelu. Wynikiem jest szybki i elastyczny but, który nie rezygnuje z amortyzacji.

657975

Moritz Hoellmueller, Wiceprezes ds. Projektowania Biegania w adidasie, skomentował: "Podczas opracowywania nowego modelu Adizero Takumi Sen 10 chcieliśmy stworzyć but specjalnie zaprojektowany na potrzeby biegów na dystansie 5-10 km. Bieganie tych dystansów po ulicach ma duży wpływ na ciało, który wzrasta przy biegu na dużą prędkość, dlatego biegacze potrzebują buta o napędzie, a jednocześnie amortyzowanego, aby wesprzeć swoje stopy. Od zmniejszonej cholewki wykonanej z 100% przetworzonego poliestru, poprzez bardziej elastyczne i niższe obuwie, aż po zwiększoną przyczepność na podeszwie zewnętrznej do pokonywania ciasnych zakrętów - każdy szczegół modelu Adizero Takumi Sen 10 został zaprojektowany z myślą o szybkich biegach ulicznych. Występujący sezonowy kolor Green Spark, zainspirowany zjawiskiem bioluminescencji, dostępny dla mężczyzn i kobiet, nowy Adizero Takumi Sen 10 kosztować będzie 180 € 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Pierscienie za 620000zl

Pierścienie za 620.000zł!

003 converse x martine ali martine 4 scaled10

Converse angażuje Martine Ali i innych… Chuck Taylor All Star’