w ,

Aktualizacja J Balvin x Air Jordan 3 “Rio”

Z niecierpliwością czekamy na premierę pierwszej współpracy J Balvina z Air Jordan 3, a tymczasem artysta ponownie wyprzedził przecieki, udostępniając pierwszy rzut oka na swoją drugą współpracę z Air Jordan 3, w kolorze “Rio” na czarnym tle.

Kolumbijska supergwiazda została zauważona w nowych Air Jordan 3 podczas gry w koszykówkę w Nowym Jorku, gdzie występował u boku silnego skrzydłowego Miami Heat, Jimmy’ego Butlera. Ten model posiada wiele podobnych cech projektowych do modelu “Medellín Sunset” (premiera we wrześniu), z najbardziej oczywistą różnicą polegającą na tym, że białe skórzane cholewki i białe podeszwy środkowe są teraz w kolorze czarnym. Wzór słoniowej skóry na modelu “Rio” został przyciemniony, a podeszwy zostały również zaktualizowane i teraz mają przezroczysty pomarańczowy kolor.

Mówi się, że czarny model jest nazwany “Rio” na cześć syna J Balvina, który przyszedł na świat pod koniec czerwca 2021 roku. Koincydencja polega na tym, że J Balvin x Air Jordan 3 “Rio” ma trafić do sklepów latem 2024 roku, w okresie, gdy Rio kończy 3 lata. Obejrzyj pierwszy rzut oka poniżej i śledź Modern Notoriety, aby być na bieżąco z aktualnościami.

j balvin air jordan 3 rio black FN0344 001 3

Weteran projektowania obuwia sportowego, Frank Cooke, prezentuje kolejny rzut oka na J Balvin x Air Jordan 3 "Rio". Para Cooka została dostosowana, prezentując czarny wzór słoniowej skóry zamiast standardowego szarego cementu, który widoczny był na modelu noszonym przez Balvina w 2023 roku. To może być to, jak ostateczny produkt będzie wyglądał po premierze latem 2024 roku, ale bądźcie z nami na bieżąco, aby śledzić aktualizacje w MN.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lookbook A Rising Bape Year Of The Dragon 2024 18

Magia Smoka: BAPE prezentuje kolekcję na rok 2024

maxresdefault 27

21 Savage – redrum (Official Music Video)