w

ALPHA INDUSTRIES AKTUALIZUJE MUNDUR MILITARNY NA SEZON WIOSNA-LATO 2024

Marka wyposaża swoją społeczność w kapsułę, która łączy streetwear z nowoczesną modą militarą.

Na wiosnę-lato 2024, Alpha Industries wprowadza nowe elementy, aby stawić czoła współczesnej erze, odzwierciedlając swój język projektowania oparty na równowadze estetycznej i użytkowej klasycznego munduru wojskowego.

Nowa kolekcja oddaje hołd ewolucji stroju wojskowego na przestrzeni historii, prezentując wzory kamuflażu i charakterystyczne elementy, takie jak naramienniki, wielofunkcyjne kieszenie, odcienie ziemi czy paski do regulacji.

Kurtki, takie jak L-2B Skymaster Gen II Flight Jacket i koszula z krótkim rękawem washed fatigue shirt, prezentują się teraz z nadrukami w stylu skóry żaby, które podnoszą poziom kamuflażu, obok składanych plandek z nylonu, spodni parachute, kurtki wodoodpornej czy elementów dostosowalnych, umożliwiających przejście przez każdy sezon. Odzież zewnętrzna, takie jak bombersy czy szerokie spodnie w spójnych odcieniach i wzorach, kompletnie uzupełniają ofertę.

Kolekcja SS24 Alpha Industries jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej marki i w punktach sprzedaży w Nowym Jorku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

https hypebeast com image barbour heritage collection menswear director ian bergin interview14

Barbour Przenosi 130-letnie Dziedzictwo na Wierzch Z Najnowszą Kolekcją

DRILL COSPLAY jpg

DRILL COSPLAY