w

AMBUSH KONTYNUUJE STYL PUNK W NOWEJ KOLEKCJI

Odzyskując styl workwear lat 50. i różne odniesienia do szkolnej mody, AMBUSH prezentuje swoją najnowszą, eklektyczną i energetyczną kolekcję.

Buntownicza postawa, wspierana przez Yoona Ahn, pozostaje widoczna w propozycji na wiosnę/lato 2024, gdzie sportowe kody przeplatają się z nowoczesnym duchem marki.

Odzyskując styl workwear lat 50. i różne odniesienia do szkolnej mody, AMBUSH przedstawia swoją najnowszą kolekcję równocześnie eklektyczną i pełną energii. W pełni wszechstronne, znajdziemy tu zarówno ubrania na eleganckie wieczory, jak i na codzienną rutynę, począwszy od półprzezroczystych sukienek i zdobionych cekinami po zestawy krawieckie utrzymane w stylu kokietki; aż po zestawy sportowe w duchu blokowym, czyli chociażby dresy czy koszulki charakterystyczne dla blokecore.

Mini spódnice tenisowe łączą się z obszernymi marynarkami i skarpetkami po kolana, podczas gdy bardziej formalne koszule ukrywają się pod swetrami w serek i swetrami. Nie mogą zabraknąć też ikoniczne elementy zewnętrzne, takie jak kurtki typu Harrington, kurtki skórzane i jeansowe, wśród innych opcji.

Przewiń galerie i odkryj pełną propozycję na sezon wiosna/lato 2024.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Bluza Jordan x UNDEFEATED za 269ziko z 529ziko!

maxresdefault 46

Apple Watch – 5 rzeczy, dla których WARTO go mieć❗️