w

BLISKIE SPOTKANIE SUPREME I CORTEIZ

Supreme i londyńska marka streetwear Corteiz zdradziły w zeszły weekend nową współpracę, zapowiadającą pierwsze połączenie obu marek. W prawdziwie streetwearowym stylu jaskrawa czerwona billboard z logo obu marek pojawiła się na zachodnim obszarze Londynu, sugerując, że wspólne przedsięwzięcie jest wkrótce do zrealizowania.

Teraz mamy oficjalne spojrzenie na współpracę dzięki Corteiz, który podzielił się szeregiem kampanijnych zdjęć i informacji na temat kolekcji. Zawierająca szereg wspólnych bluz i koszulek kolekcja będzie dostępna w ekskluzywnym pop-up shopie Corteiz w Wielkiej Brytanii, a lokalizację w Londynie ogłoszono na Instagram story marki. Ponadto koszulki będzie można nabyć na stronie internetowej Supreme.

Dla Corteiz współpraca z Supreme jest kontynuacją niedawnej kolekcji Air Max 95 z Nike, która zakończyła się szybkim wyprzedaniem i dużym zapotrzebowaniem na dodatkowe dostawy. Od tego czasu rosnąca brytyjska marka zdradziła kolejne wspólne przedsięwzięcie z marką obuwniczą, sugerując, że nowy model Air Trainer Huarache jest w przygotowaniu i zostanie wydany w ramach oferty Nike na jesień 2024 roku.

Zapoznaj się z pełną kolekcją powyżej, dostępną teraz w pop-up shopie Corteiz w Wielkiej Brytanii.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Sphere Runner cover8

LILY MCMENAMY x AXEL ARIGATO – THE MAGIC OF MOTION

maxresdefault 12

Liroy, Peja, Abradab – Idę Dalej (prod. DJ HWR)