w ,

Bose i Kith zaprezentowały słuchawki douszne Ultra Open Earbuds

Marka streetwearowa Ronniego Fiega, KITH, nawiązała współpracę z firmą Bose przy tworzeniu limitowanych słuchawek dousznych Ultra Open Earbuds. Nowe słuchawki stanowią pionierskie urządzenie audio do noszenia, mające na celu kształtowanie przyszłości stylu dźwięku.

Łącząc światy muzyki i mody, projekt współpracy prezentuje innowacyjny design w kształcie opaski z polerowanymi krawędziami, oferując stylowe wykończenie. Wykonane z dopasowaniem niekrępującym, słuchawki doskonale łączą się z dodatkowymi akcesoriami, zapewniając całodniowy komfort i imersyjne doświadczenie dźwiękowe bez kompromitowania świadomości otoczenia.

“W jednym z moich pierwszych spotkań z przedstawicielami Bose powiedziałem im, jak nigdy wcześniej nie udało mi się znaleźć dousznych słuchawek, które by mi pasowały” – powiedział Ronnie Fieg, założyciel, CEO i dyrektor kreatywny KITH. “Wtedy pokazali mi Ultra Open Earbuds, zrobili mi prezentację, i się zakochałem. Wierzę szczerze, że Bose to najlepsza klasa, jeśli chodzi o dźwięk, więc to, że stali się oficjalnym partnerem dźwiękowym KITH i wprowadzili ten produkt na rynek po raz pierwszy, to ważne punkty w naszej historii.”

“To nasze pierwsze partnerstwo z marką modową, i nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego wyboru niż KITH” – powiedział Jim Mollica, CMO w Bose. “Dzięki tej premierze produktu łączymy dwie pasjonujące społeczności, które się wzajemnie inspirują – miłośników muzyki i trendsetterów mody – aby pokazać im, że nie muszą rezygnować z wyjątkowego dźwięku dla mody. Słuchawki KITH for Bose Ultra Open Earbuds są niezrównane, całodziennym dodatkiem, który podnosi Twój styl i pozwala zanurzyć się w muzyce, pozostając jednocześnie w kontakcie z otoczeniem.”

Możesz teraz nabyć “KITH for Bose Ultra Open Earbuds” w ograniczonych ilościach na stronie kith.com oraz w wybranych sklepach Kith.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

maxresdefault 40

Young Leosia, bambi, Janusz Walczuk, Waima – Skippers

Steal Alert!