w ,

Central Cee – Entrapreneur [Music Video]

Zaledwie 2 dni pozostało do końca 2023 roku, a Central Cee prezentuje swój pierwszy solowy singiel tego roku. Wzmocniony sukcesem, jaki odniósł być może najczęściej odtwarzany utwór roku “Sprinter” z udziałem Dave’a, jego wiralowy freestyle “On The Radar” z Drake’em oraz ostatnio udział w utworze “Nice to meet you” PinkPantheress, “Entrapreneur” podsumowuje ważny rok dla brytyjskiego rapera.

Hołd dla streetwearu, dwuipółminutowy utwór ukazuje rapera rozważającego swoje życie w przeszłości i teraźniejszości, otwierając się od intro od przedsiębiorcy modowego Mikeya Trapstara. “Pułapka ciągle działa, nigdy się nie wyłącza / Inny produkt, ta sama mentalność harówki,” rozpoczyna się. W towarzyszącym teledysku Cench przechadza się po Londynie i Laponii, wykonując utwór w magazynie, na stacji benzynowej i na dachu swojego samochodu.

“Entrapreneur” zawiera także podziękowanie dla “Sprinter” w refrenie: “Wprowadzamy pułapkę w przedsiębiorcę / Cały czas spędzony na polu, pomyślałbyś, że zdobyłem Złotą Piłkę / Zbieram, nie upuszczam torby w Diorze / Zmieniłem Toyotę Yaris na Urus, ale wciąż mam taką samą intensywność pracy co wcześniej (Intensywność pracy co wcześniej) / Dwa lata, odkąd nie byłem w domu, siedemset trzydzieści dni w trasie.”

“Entrapreneur” jest już dostępny do odsłuchu na Spotify i Apple Music, a powyżej znajdziesz również teledysk.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

maxresdefault 32

Kwiat Jabłoni – “Szczęśliwego nowego roku”

QvedZMrzmlkTBSKY

:)