w

Charles Jeffrey LOVERBOY FW24 to teatralna interpretacja szkockiej historii

Szkocki projektant Charles Jeffrey nigdy nie boi się być ekscentrycznym. Jego kapryśna i zabawna natura zakorzeniona jest w teatralnej strukturze, która nigdy nie traktuje siebie zbyt poważnie. Na jesień/zimę 2024 roku Charles Jeffrey LOVERBOY robi dokładnie to, otwierając dramatyczną sztukę zatytułowaną “THE CURIOUS CASE OF MOSHKIRK & BOONESS.”

Zabawna kolekcja jest polowana przez potwory inspirowane makulaturą znalezioną w siedzibie Charles Jeffrey LOVERBOY. Przesłane przez 18-letniego fanatyka, który szczegółowo opisał swoje życie w zagubionej wiosce Moshkirk w Szkocji. Kolekcja FW24 LOVERBOY odzwierciedla buntowniczych mieszkańców Moshkirk, opowiadając historię pionierskiego ruchu modowego w 1979 roku. Przed rządami konserwatywnej Margaret Thatcher, panowały punk i disco na ulicach, co sprawiło, że Charles Jeffrey LOVERBOY sięgnął po radosne chwile przeżywane w Moshkirk.

37-elementowa kolekcja jest pełna gniewu i chaosu, rozpoczynając się od oversizowego kroju ozdobionego ręcznie wykonanymi panelami patchworkowymi. Za nim podążają płaszcze w kratę i ramienne kurtki, a charakterystyczne uszy zwierząt marki pielęgnują bluzy i czapki. Wybielane kurtki z dżinsu i kurtki w zwierzęce wzory ociekają buntowniczym duchem, prezentując koszulki z zespołami, porozcinane swetry i buty w kształcie obranego banana, co kompletuje kolekcję w humorystyczny sposób.

Przyjrzyj się bliżej kolekcji FW24 Charles Jeffrey LOVERBOY na zdjęciach poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lookbook Universal Products Spring Summer 202436

UNIVERSAL PRODUCTS: japońska elegancja w kolekcji na wiosnę i lato 2024 roku

maxresdefault 37

Epis – Nieporozumienia (prod. Jordan Beats)