w

Converse angażuje Martine Ali i innych… Chuck Taylor All Star’

Converse zatrudnił projektantów Martine Ali, Isabel Marant i Feng Chen Wang, aby badać nowe wymiary kultowej sylwetki Chucka Taylora jako katalizatora samowyrażenia i kreatywności.Na początek, projektantka biżuterii i akcesoriów z Brooklynu, Martine Ali, prezentuje swoją wersję nowego Chucka 70 De Luxe Wedge, który trafi do sprzedaży 1 grudnia 2023 roku.Wyrażenie Martine w modelu De Luxe Wedge jest jednocześnie odmienne i wyrafinowane, obejmując radykalnie rzeźbioną, kątową podeszwę środkową, pełną skórzaną cholewkę oraz możliwość dwóch różnych stylizacji – z i bez gaitera.Chuck 70 De Luxe Wedge to najnowszy przykład na to, jak Converse przekształca swoje DNA w platformę do rozwoju stylu, dopasowania, formy i funkcji.W miarę budowania przyszłości Converse będzie nadal dostarczać możliwości do twórczego wyrażania się tych, którzy, podobnie jak Martine Ali, kształtują kulturę.Converse zatrudnił projektantkę biżuterii i akcesoriów z Brooklynu, Martine Ali, francuską projektantkę mody Isabel Marant oraz chińsko-urodzoną, londyńską projektantkę męskiej odzieży, Feng Chen Wang, aby badać nowe wymiary swojego DNA, które pomogą posunąć granice marki dalej niż kiedykolwiek wcześniej.

001 group shot 16 by 9 scaled

Każdy z projektantów jest znany z wyznaczania nowych ścieżek i redefiniowania status quo, dlatego Converse zaoferował ikoniczną sylwetkę Chucka Taylora jako inspirację, podstawę i katalizator kreatywności, aby zdefiniować to, co następne.

002 converse x martine ali martine 1 scaled

Na początek Martine Ali zaprezentuje swoją wersję nowego Chucka 70 De Luxe Wedge z radykalnie rzeźbioną, kątową podeszwą środkową jako jej głównym elementem. Najnowszy dodatek do rodziny De Luxe zapewnia prawie cztery calowe podwyższenie i chwali się asymetrycznym, kwadratowym czubkiem i pełną skórzaną cholewką, obejmując klasyczny język projektowy ukochanego Chucka Taylor All Star, jednocześnie prezentując odważne, własne cechy.

004 converse x martine ali group1 scaled

Synonimem nowojorskiego stylu, sylwetka debiutuje całkowicie w czerni, z ozdobnymi zamknięciami na cholewce, nawiązującymi do charakterystycznych metalicznych wykończeń Martine. Zaprojektowane tak, aby były regulowane, oddychające, a jednocześnie trwałe, gaitery przytwierdza się do zamków błyskawicznych i posiadają minimalne wspólne oznaczenia, pełnowymiarowe zapięcia na suwak i woskowe sznurówki, umożliwiające swobodne stylizowanie.

005 converse x martine ali product11 scaled

„Jako projektantka tworzę przedmioty, które pozwalają noszącemu jednocześnie być twórcą”, mówi Martine. „Z klinem zaprojektowałam but, który staje się tym, kim chcesz, żeby był. Od codziennego po elegancki, od niskiego klucza do nawet głośnego. Wysoko lub nisko. Ważne dla mnie było stworzenie czegoś, co sprawi, że można nosić je od rana do wieczora, coś, co może być noszone przez każdego na każdą okazję. To wydaje się być ostatecznym butem do samowyrażania”.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

657964 19

ADIDAS RUNNING – ADIZERO TAKUMI SEN 10

6254402327945684105697221622089154902884352n