w

East meets West x Edison Chen’s CLOT x Tommy Hilfiger

East meets West i Edison Chen’s CLOT łączą siły z Tommy Hilfigerem w nowej kolekcji z okazji chińskiego Nowego Roku.

Po raz pierwszy zaprezentowana na pokazie CLOT podczas Shanghai Fashion Week SS24, kolekcja Tommy x CLOT łączy klasyczne amerykańskie dziedzictwo Tommy’ego z chińskim estetycznym kierunkiem młodzieżowej kultury CLOT. Efektem jest zbiór, który stanowi radosny hołd dla twórczego ducha, który wybucha, gdy różne kultury spotykają się ze sobą.

W 2024 roku, będąc Rokiem Smoka, kolekcja składa się z odważnych i klasycznych stylów zainspirowanych siłą, szczęściem i sukcesem smoka. Wyjątkowym elementem jest odwracalna kurtka bomberka, z czerwonym, białym i niebieskim pasem po jednej stronie oraz monogramem Tommy X CLOT po drugiej. W kolekcji znajdują się także klasyki mody, takie jak marynarka, chinosy, spódnica, a także sweter rugby i kardigan obszyte paskami CLOT. Subtelne detale pasków znajdują się także na kurtce i spodniach jeansowych. Ofertę odzieżową uzupełniają pola, koszulki, bluzy i jasnoróżowy dres, a akcesoria obejmują czapki, kapelusze, torbę na ramię, torebkę i breloczki.

“Kiedy byłem dzieckiem wychowującym się w Hongkongu, czytałem amerykańskie magazyny hip-hopowe, na których widniały moje ulubione postacie w kolorowej preppy odzieży Tommy’ego”, mówi Edison Chen. “Chciałem być częścią tego. Jestem tak podekscytowany, że mogę wnieść naszą kulturę do tej kolekcji, nadając jej ducha i znaczenia w projektowaniu. Najbardziej interesującym elementem było przekazanie uczucia smoka, jego mocy i sukcesu, w sposób autentyczny.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Definicja drillu to

Definicja drillu to…

17048965068198524518448170689846336360955490041593856n

:)