w

EB DENIM’S PRE-SPRING 2024

EB Denim właśnie wypuścił swoją nową kolekcję Pre-Spring 2024, oddając hołd swoim korzeniom w Los Angeles. Zainspirowana miłością założycielki, Eleny Bonvicini, do ucieczki z miasta podczas popołudniowej przejażdżki, kolekcja w głównej mierze skupia się na różnorodnych luźnych spodniach, wybranych ze względu na ich wszechstronność i możliwość stylizacji na różne sposoby. Wprowadzone w szereg nowych odcieni i sylwetek, oferta na nowy sezon oddaje hołd sygnowanym stylom EB Denim.

Debiutuje model Bowie Jean, który został stworzony z wysmuklającym szwem w formie kokardki i nawiązaniem do stylu rockowego lat 70., nowa sylwetka pojawia się w odcieniu Midnight Glaze obok klasycznego odcienia Luca. Następnie pojawia się model Webster mini, który prezentuje się jako jeansowa mini-sukienka zainspirowana trenczem, również w odcieniu Midnight Glaze. Kolejnym modelem jest sukienka Sorisso, midi bez rękawów z kontrastowym przeszyciem, rozcięciem sięgającym do uda i asymetrycznym dołem, a następnie Frederic Cargo i nisko osadzone spodnie Motto Pant.

Wśród powracających ulubieńców znajdują się Rainy Corset, Track Pant, Frederic Jean i Low-Rise Baggy, z którymi każdy występuje w różnorodnych nowych odcieniach denimu, takich jak Gradeschool, Savannah i Imperial Distress.

Zobacz nową kampanię kolekcji PS24 od EB Denim powyżej i odwiedź stronę marki, aby bliżej przyjrzeć się nowym propozycjom.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

louis vuitton timberland release date6

Współpraca Louis Vuitton x Timberland ujawniona

maxresdefault 28

KaeN ft. Habit – Zły Dzień [prod. Poszwixxx]