w

Engineered Garments prezentuje kolekcję na sezon jesienno-zimowy 2024.

Nowojorska marka Engineered Garments, pod kierownictwem kultowego projektanta Daiki Suzukiego, dziś przedstawia zapowiedź swojej nadchodzącej kolekcji na sezon jesienno-zimowy 2024 roku.

Nadchodząca kolekcja czerpie inspirację z zamiłowania Suzukiego do klasycznej odzieży roboczej, militarnego stylu, ubrań outdoorowych oraz stylu Ivy. Rozpoznawalne sylwetki pojawiają się w całej kolekcji, obejmując płaszcze, koszule, bluzki, spodnie i akcesoria, które zyskują świeżość dzięki zwierzęcym wzorom, grubym kratom wełnianym i delikatnym wzorom Paisley, doskonale wpisując się w świat Engineered Garments.

W lookbooku ubrania są zestawiane z różnymi modelami obuwia od marek, z którymi marka wcześniej współpracowała, takimi jak Paraboot, Reebok i New Balance, dając nam wgląd w to, co może nas czekać później w tym roku.

Kiedy będzie można nabyć kolekcję? Dostawy na jesień i zimę zazwyczaj pojawiają się na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku. Nowości będzie można zakupić w sklepie internetowym Nepenthes oraz w punktach sprzedaży Engineered Garments.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

addstylers com Lookbook Pop Trading Company Spring Summer Drop ()21

Pop Trading Company prezentuje swoją drugą odsłonę kolekcji na wiosnę i lato.

addstylers com Lookbook Supreme x Toy Machine Spring ()12

Supreme prezentuje kolekcję stworzoną we współpracy z Toy Machine