w

FTP zaskakuje nową kolekcją na wiosnę

Po kilku tygodniach przerwy, powracamy do świata amerykańskiej marki FTP (skrót od „FuckThePopulation”). Tym razem z ogromną przyjemnością przyglądamy się ich najnowszej, wiosennej kolekcji, która będzie rządzić nadchodzącymi tygodniami.

Ten streetwearowy brand ponownie postawił na studyjny lookbook, z którego zdjęcia umieszczamy poniżej. Zobaczysz na nich kluczowe elementy nowej kolekcji, przenoszącej nas stylistycznie do początku lat 2000.

Mamy na myśli skórzane kurtki z nadrukiem na całej powierzchni oraz fishtail parki. Do tego dochodzą jeansowe kurtki robocze i lekkie kurtki trenerki. Na nieco cieplejsze dni przewidziano bluzy z kapturem i crewneck. Ponadto, z ogromnym entuzjazmem zapowiadamy bogatą kolekcję koszulek, zdobionych zarówno logo marki, jak i porywającymi hasłami oraz grafikami. Wszystko to można łączyć z luźno skrojonymi spodniami i uzupełnić różnymi rodzajami czapek, od beanie po te z daszkiem.

Nie zwlekajcie – nowości od FTP już dostępne w ich sklepie online. Pospieszcie się, zanim wyjątkowe propozycje z tej kolekcji znikną ze sklepowych półek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Jaka jest wartosc skinow IZAKA jpg

Jaka jest wartość skinów IZAKA?

The embed thumbnail

Gibbs ft. Opał – DRIVE