w ,

Gdzie szukać Air Jordan 3 Retro Craft “Ivory”?

Jordan Brand po raz kolejny prezentuje w 2024 roku cenioną serię “Craft” z nowym modelem Air Jordan 3 Retro Craft “Ivory”. Premiera tej wersji planowana jest na początek lutego, a buty wyróżniają się gładką, skórzaną bazą w kolorze “Ivory”, uzupełnioną o nakładki z zamszu w odcieniu “Grey Mist” oraz przezroczyste akcenty na zapiętkach i podeszwach.

Zaprojektowane z naciskiem na teksturę, Air Jordan 3 Retro Craft “Ivory” wyróżniają się podwójnym logo Nike i Jordan na piętach oraz podwójnymi logami Jumpman na językach. Decyzja o podwójnym umieszczeniu logotypów dodaje unikalnego charakteru i podkreśla ikoniczne symbole związane z “His Airness”. Dodatkowo, buty posiadają nakładki z nadrukiem słonia na bokach i piętach – hołd dla korzeni tego modelu.

Na dole buta znajdują się piankowe jednostki o kolorze “Ivory” z widocznymi oknami Nike Air w piętach. Całość dopełniają mleczne, półprzezroczyste podeszwy z gumy.

Połączenie tonów “Ivory” i “Grey Mist” tworzy wyrafinowany i wszechstronny wygląd, czyniąc te buty godnym dodatkiem do każdej kolekcji. Bez względu na to, czy jesteś długotrwałym kolekcjonerem Jordanów czy też casualowym entuzjastą butów, nie możesz się mylić z modelem Air Jordan 3 Retro Craft “Ivory”.

Czy zamierzasz zdobyć swoją parę? Air Jordan 3 Retro Craft “Ivory” będzie dostępny w sobotę, 3 lutego, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online na stronie DTLR.com, w rozmiarach męskich, za cenę detaliczną 210 dolarów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Are Japanese Hoodies the Best IN THE WORLD JP

Are Japanese Hoodies the Best IN THE WORLD? | JP ESSENTIALS

NOWA KOLORYSTYKA AJ1 MID(W) NA NIKE!