w

Goldwin Podkreśla Eklektyczny Styl w Kolekcji na Wiosnę/Lato 2024

Nowy Lookbook to harmonijne połączenie minimalistycznej, funkcjonalnej piękności i ponadczasowych elementów designu.

Goldwin podzielił się swoim lookbookiem na sezon wiosenno-letni 2024, prezentując kolekcję w malowniczych, naturalnych krajobrazach Japonii.

Skupiając się na trzech filarach – Lifestyle, Athletic i Outdoor – najnowsza linia japońskiej marki obejmuje szeroką gamę produktów, które doskonale łączą praktyczne funkcjonalności niezbędne do aktywności na świeżym powietrzu, podkreślając jednocześnie minimalistyczną estetykę designu.

Oferta jest pełna technicznych stylów, takich jak wiatrówki, płaszcze trenczowe, koszule oversize, marynarki, nylonowe kurtki trenerki, koszulki odprowadzające wilgoć, spodnie cargo i krótkie spodenki użyteczności publicznej. W kategorii Athletic warte uwagi są między innymi PERTEX SHIELDAIR A/L Jacket i spodnie, oba będące efektem współpracy z zawodnikiem Goldwin i światowej klasy biegaczem terenowym Dylanem Bowmanem.

Kategoria Outdoor natomiast prezentuje wysoce funkcjonalne przedmioty, takie jak GORE-TEX Aqua Tech 3L Jacket z technologią GORE C-KNIT w podszewce i PERTEX SHIELDAIR Mountaineering Jacket. Finalizując SS24 jest segment Lifestyle, obejmujący różnorodne klasyczne style stworzone, aby zaspokoić różnorodne preferencje z wszechstronnym stylowaniem.

Kolekcję Goldwin na wiosnę/lato 2024 można nabyć od 26 stycznia w sklepie internetowym marki.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Steal Alert!

Lookbook thisisneverthat x gore tex studio spring 2024 16

thisisneverthat prezentuje nową kolekcję outdoorową GORE-TEX STUDIO