Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Grizzlee/DrySkull – Kiedy będą wmawiać Ci

/
/
/
121 Views
Podziel się!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  Preorder:
Kup mp3:
Grizzlee na fb:
DrySkull na fb:
Grizzlee/Dryskull na fb:

Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.71978 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.71973 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

Grizzlee & DrySkull udostępniają nowy klip! Po wczorajszej premierze singla “Kiedy będą wmawiać Ci” na antenie RMF MAXXX, przyszedł czas na video. Obraz to dzieło DrySkulla. Premiera albumu 11 września. “Stadium Regenesis” zamówisz już na www.preorder.pl!

11 września nakładem wytwórni Step Records ukaże się debiutancka płyta duetu Grizzlee & DrySkull. “Stadium Regenesis” – bo tak nazywa się krążek – to muzyka miejska, nie ograniczająca się żadnymi ramami, stworzona przez dwójkę muzycznych kosmopolitów.

– Z pewnością płyta “Stadium Regenesis” to najbardziej dojrzała i przemyślana rzecz w mojej karierze – mówi Grizzlee. – To podróż – zarówno muzycznie jak i merytorycznie. Utwory ze sporą dozą nowoczesnych, elektronicznych rozwiązań aranżacyjnych stawiają jednak w pierwszej kolejności po prostu na melodyjność – dodaje DrySkull.

Za “Stadium Regenesis” stoją artyści doświadczeni i obyci z polską sceną muzyczną. Grizzlee to wokalista i tekściarz, długoletni członek znanego zespołu grającego reggae – East West Rockers. Już wcześniej krzewił na polskiej scenie mocno elektroniczne brzmienia za sprawą projektu “Mixtura”, którego był inicjatorem. O stronę producencką zadbał DrySkull – odpowiedzialny m.in. za współprodukcję najnowszego albumu Mroza “Rollercoaster”. Artysta współpracował poza tym z zespołem Afromental, Pokahontaz oraz VNM’em.

Krążek to w głównej mierze gospodarze, którzy występy gościnne ograniczyli do minimum. Na płycie pojawiają się więc zaprzyjaźnieni artyści z najwyższej półki – VNM i B.R.O. Dzięki temu powstał mocno autorski i spójny projekt, którego premiera już po wakacjach.

scenariusz: DrySkull
reżyseria: DrySkull
II reżyser: Maciej Chwedo
zdjęcia: Piotr Jasiukiewicz, Paweł Nowik
kierownik planu: Piotr Maciukiewicz, Janek Groszek
montaż: Hubert Drabik
kolor: Hubert Drabik
makeup: Olga Dackiewicz, Anna Catnel
stylizacje: Michał Niechaj
wystąpili: Agata Bieńkowska, Paulina Łaba, Magda Pechacz, Bartosz Śniadecki, Tomek Torres, Filip Mazuchowski, Adam Zemler, Paweł Drabik, Natalia Bobowska, Justyna Łowicz, Maciej Chwedo, Bartosz Wyszkowski, Piotr Kozieradzki, Nina Kozieradzka, Alina Andruszkiewicz, Agnieszka Górczyk, Karolina Marszałek, Paweł Drągowski

Stadium Regenesis na platformach cyfrowych:

Soundline
iTunes
Apple Music
Tidal
Wimp
Spotify
Deezer
Google Play
Muzodajnia
PlayTheMusic
Muzyka T-Mobile
Muzyka Tu i Tam
Akazoo
Empik.com

Title: Kiedy będą wmawiać Ci ;
Artist: Grizzlee/DrySkull ;
Album: Stadium Regenesis ;
Lyrics: Grizzlee ;
Video: DrySkull ;
Label: Step Records ;

source

 • Buffer
 • stumbleupon
 • Reddit

27 Comments

 1. Niczym pozytywne wezwanie do przebudzenia!!! Spójrz na to co dzieje sie z Tobą i na to ze masz soba udzial w tym jak dziala Swiat. Uwolnij sie od marazmu, smutku, martyrologi bo to jaki jestes przeklada sie na Twoje otoczenie. Nuta oczyszczenia z zalu i gniewu- moze to czas wstac Razem i zajac sie Pozytywem? Wstawajcie Bracia i Siostry!!!! Wiecie, ze wygramy? Mrokowi sie nie poddamy! A mozliwosci ku Miłości w sobie mamy. Dlaczego ze swojego potencjalu prawie nie korzystamy? W namiastkach samych siebie sie trzymamy a szczescia szukamy… PO CO zapominamy o bliskich, docenianiu jak i wspolpracy by Wszystkim zylo sie lepiej?! Pozdro dla Artystów którzy potrafia pokazac cos co zmienia swiat na Lepszy!!!! NAMASTE!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Translate »