w

GWIAZDA PUNCHDOWN W SZPITALU PO GALI! Niepokojące słowa Ptysia❌ SUBSKRYBUJ kanał KOLOSEUM 👊 https://bit.ly/2UicKVR
❌ Brutalne pojedynki toczone są nie tylko w boksie i MMA. Także podczas pojedynków na plaskacze potrafi być groźnie! Podczas gali TOTALbet Punchdown 5 pierwszy raz doszło do aż tak niepokojącej sytuacji. Artur „Waluś” Walczak po porażce został przewieziony do szpitala. Niepokojące informacje przekazał Kuba „Ptyś” Henke.
💻 Dowiedz się więcej: https://sport.se.pl/sporty-walki/boks/gwiazda-totalbet-punchdown-5-w-szpitalu-niepokojace-informacje-przekazal-szef-organizacji-koloseum-aa-HCvt-FHmm-gtVg.html
👊 Najlepszy sport na: https://sport.se.pl/
👊 Facebook: https://www.facebook.com/wwwsepl/
👊 Instagram: https://www.instagram.com/superexpress_se.pl/
👊 Kanał bokserski Andrzeja Kostyry: https://bit.ly/2kcjmpS
👊 Kanał Super SPORT: https://bit.ly/2WVyXua

#Punchdown #Waluś #Ptyś

source

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Cześć! Rozmowa z "Ptysiem" była przeprowadzana jeszcze przed pojawieniem się informacji, jak poważny jest stan Artura "Walusia" Walczaka. Nikt z obecnych dziennikarzy ani organizatorów nie zdawał sobie z tego sprawy. Pierwsze informacje o Arturze pojawiły się późno w nocy, stąd taka, a nie inna forma naszej rozmowy. Trzymamy kciuki za szybki powrót "Walusia" do zdrowia!

  2. Powiem tak Artur walcz!!!! Reszta schodzi na dalszy plan ale komentarze że to nie jest sport hmm a kim są ludzie którzy wypowiadają się ze to nie jest sport jakim prawem mówicie ze walki w klatkach nie są sportem czy piłka nożna jest sportem jest zmarło na murawie więcej piłkarzy niż zawodników mma czy boks jest sportem jest nawet olimpijskim zmarło bardzo wielu bokserów czy zuzel jest sportem jest zmarło strasznie dużo żużlowców na torze. Nazywanie kogoś debilem i że to nie jest sport jest conajmniej nie na miejscu.!!!! Powinny pójść słowa wsparcia dla człowieka a nie teraz pytania czy to sport czy nie????? Kim są osoby które uważają ze mogą decydować czy dana dyscyplina jest sportem czy nie no kim jesteście???

  3. Słabe tłumaczenia że to tylko sport wasza federacja powinna dostać po dupie wstyd i hańba żeby czekać 30 minut na karetkę szkoda mi tego pana co leży w szpitalu w stanie krytycznym nam nadzieję że rodzina nie odpuści i poda was do sądu za brak bezpieczeństwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

W RINGU #7 – BOREK, PINDERA, MISZKIŃ, BARTOSIAK – FORD I WRZESIŃSKI GOŚĆMI SPECJALNYMI PROGRAMU!

MĘSKA CIERPLIWOŚĆ | Poszukiwacz 477