w

HEJT PARK – PRZEJDŹMY NA TY PO MECZU ANGLIA – POLSKA 2:1 – STANOWSKI, KOWAL, IWAN, SMOKOWSKI I POLSUBSKRYBUJ #KanałSportowy: http://bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY
#HejtPark – Przejdźmy na Ty – Krzysztof #Stanowski, Wojciech #Kowalczyk, Andrzej #Iwan, Tomasz Smokowski i Michał Pol odpowiadali na pytania od widzów Kanału Sportowego i słuchaczy WeszłoFM po meczu Anglia – Polska 2:1.

source

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Chyba wolałem pierwotną formę w składzie: Pol (prowadzący i nadający temat i ton rozmowie), Szpakowski (duże doświadczenie w spojrzeniu na piłkę- chociaż zbyt często zgadzał się z Borkiem), Borek (wyjaśnianie świata) i na zmianę Smokowski(coś tam czasem dorzucił ale generalnie Borek go zagadywał) albo Rudzki (najbardziej merytoryczny koleś w drużynie).

  Tutaj zamieniają się w targ, przekrzykują się do tego – Kowalczyk (szkoda pisać…) i wiecznie reklamujący swoje produkty i aroganckie zachowanie Stanowski. Dodajmy dzwoniących ludzi, których zdanie i to co mają do powiedzenia jest równie ważne co uwielbienie do tańca przez Brzęczka. Nie wiem ale ta formuła zaczyna mnie mocno irytować :/

 2. Człowiek tęskni za starą ekipą…. Szpaku klasa inne spojrzenie, Borek z Smokiem nowoczesne spostrzeżenia, Pol świetny kontakt z widzami i doskonale dyrygowanie czasem programu.

 3. Tych meczy nie dało się oglądać. z węgrami katastrofa ,andora….ciekawe ile osób wie gdzie leży andora???….z anglią jakiś koszmar.1 połowa jak okręgówka.przecież nasi piłkarze to zawodnicy najlepszych europejskich klubów.śmietanka piłkarzy zarabiających setki tys.euro miesięcznie.przyjechali na kadre i zapomnieli jak się gra w piłe.w klubach debeściaki z wieloma golami ,w reprezentacji ….dramat ,dramat i żenada.im się nawet nie chciało biegać…….

 4. Piłka nożna to dziwny sport: Gramy z Niemcami za Nawalki, mamy 2 sytuacje i strzelamy dwie bramki. Niemcy mają 100 sytuacji i niewykorzystuja żadnej. Spokojnie mogliśmy przegrać 2:8
  Mecz z Anglią: Anglicy mają jedną stuprocentową sytuację (karny) i wygrywają. Jakby nie patrzeć, nie pozwoliliśmy Anglikom na wiele. Słabi są ale my oczywiście jeszcze słabsi.

 5. Odnoszę wrażenie, że Pan Tomasz Smokowski jest tam zagubiony. Jedyny człowiek z klasą, który nie krzyczy, nie przerywa innym, słucha co do niego mówią, ale nie może dojść do głosu. Ma za dużo kultury, żeby zakrzyczeć innych. Różnica kultury zwłaszcza między Nim, a Panami piłkarzami jest druzgocząca. Tam to folwark, darcie japy, zachowanie jak na imprezie. Panie Tomku więcej Pana na KS, ale samego, albo z kimś na Pana poziomie, bo przykro się patrzy, jak Pan się męczy i kulturą, spokojem i merytoryką deklasuje Pan całą resztę.

 6. Troche na siłe wymuszanie przejscie na Ty podczas rozmów jest niepowazne,rozumiem sponsor ale tak na siłe.Czasami lepiej sie rozmowia na pan i to powino leżec w kwesti dzwoniącego.

 7. Zieliński nie mógł mieć więcej dryblingów bo zawsze gdy dostawał piłkę miał 2 Anglików na plecach, w Napoli tak nie ma, wynikalo to z mocno defensywnej taktyki i braku odwagi polaków w ofensywie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

MATEUSZ SOCHA – O ROAŚCIE FRIZA, KOMIKACH, PRZESZŁOŚCI

NIEDŹWIEDŹ POLARNY #1 – OCENIAMY MEMY PO MECZU ANGLIA – POLSKA 2:1