w

JAK ZARABIAĆ 300 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE? *Waldek programista i nowy garaż | DUŻY W MALUCHU I WIDZOWIEWaldek Pietrzak to znany w całej Polsce programista i miłośnik motoryzacji, którego znakiem rozpoznawczym w czasie wystąpień publicznych jest bezgraniczna szczerość. Dzisiaj też możecie liczyć na sporo ciekawych informacji. Realizacja odcinków jest możliwa dzięki wsparciu sponsorów. Dziś jest nim kalkulator OC i AC Beesafe, dzięki któremu w niezwykle szybki sposób poznacie nową cenę swojego ubezpieczenia komunikacyjnego: https://bit.ly/3vYqjtT

Link do regulaminu akcji, w ramach której otrzymasz komplet narzędzi: https://beesafe.pl/regulamin-akcji-promocyjnej-top-tools-duzywmaluchu/

Instagram mojego gościa: https://www.instagram.com/var_di_marre/

***Jeśli mnie subskrybujesz to zaznacz DZWONEK 🔔, który znajduje się obok miniaturki kanału. Będziesz wtedy dostawał powiadomienia o nowych filmach***

Zapraszam Was do swojej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/256191234791834/?fref=ts


Subskrybuj mój kanał i bądź na bieżąco: http://bit.ly/1Lx5msO
Facebook: https://www.facebook.com/duzywmaluchu
Instagram: https://www.instagram.com/duzywmaluchu
Email: fnowobilski@gmail.com

source

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Waldku chce Ci zaproponować wyzwanie(w języku Youtube challange😉). Czy jesteś w stanie dzięki swoim umiejętnościom programowania i nie tylko odnaleźć mnie w prawdziwym życiu np zadzwonić na prywatny telefon, napisać na Facebooku itp.
  Jeśli Ci się uda wpłacam 1000zł na dowolne schronisko dla zwierząt.
  Podejmiesz się tego?

 2. Zainspirowałeś mnie bardzo !
  Jestem bardzo młodym człowiekiem który nie wie co robić w życiu, szukam prac w różnych branżach jednak nie zawsze mi się to udaje ze względu na wiek i doświadczenie,
  jednak parę lat temu zawsze chciałem pracować przy usługach IT i po tym filmie będę próbować zdobywać wiedzę na ten temat, jest to przyszłościowy kierunek, który łączy się z moimi zainteresowaniami jednak czas mi na to nie pozwalał. Natomiast teraz moje wolne chwile będę poświęcał na kursy czy naukę w tą stronę. W życiu trzeba szybko działać bo przeleci całe jak pstryknięciem palca a człowiek dalej będzie niespełniony. Mam duże ambicje jednak chyba za małe zaangażowanie ale też pokusy robią swoje! (26:26 do 27:10) bardzo zwróciłem uwagę na te słowa a jest to dla mnie święta prawa i chciałbym to w życiu zmienić.
  Dziękuję wszystkim za przeczytanie do końca.

 3. Strasznie się ciesze, widząc Polaków, którym faktycznie coś wychodzi w życiu w naszym kraju. Szkoda, ze rząd tak bardzo chce doprowadzić do zrównania wszystkich z ziemią.

 4. Fajny gość i chwała mu za to, że doszedł do tego do czego doszedł, ale trochę żałosne jest to gadanie osób , które na tej całej śmiesznej "pandemii" jeszcze sie wzbogaciły, a opowiadają jak to by mogły stracić wszystko i zaczynać od nowa…To tak jak mówienie, że pieniądze to nie wszystko, jak sie je ma.

 5. pokazałem znajomym filmik z Waldkiem i poprosiłem o komentarz, ocenili go w nastepujacy sposob: "zbyt pewny siebie arogant, ktoremu akurat sie poszczescilo",wywarł na nich negatywne wrażenie, mnie ten facet motywuje ale oni twierdza, że jestem naiwny. A wy jak myslicie mają rację????

 6. Sporo głupot w tym wywiadzie, ale celem jest marketing i naganianie ludzi na drogie szkolenia, więc to zrozumiałe. 40k to nie zarabia programista nawet po 20 latach, a nie po dwóch. No i ta fałszywa skromność, że nie jest już młody – rzadko kto dorabia się w tak młodym wieku. Jak sam powiedział – nikt nie chce juniorów, a takich szkoleń jest masa, wejdźcie sobie na forum programistów chociażby i poczytajcie o realiach, nie są tak kolorowe jak próbuje to tu wykreować Waldek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

BLOK EKIPA (231), DYLEMAT

Taa… #kwejk #humor #taa #na #pewno #dziecko #nastolatek #miłość #życia #taka #…