w

Kolekcja “French Fashion Sport” Lacoste nawiązuje do osobistego stylu René Lacoste’a

Dziedzictwo Lacoste’a na kortach pozostaje niepokonane. Założyciel René Lacoste wprowadził unikalne podejście do strojów tenisowych, łącząc elegancję z odzieżą sportową, tworząc bezkompromisowe triumfy. W tym sezonie marka celebroweje osobisty styl Lacoste’a, odwołując się do jego francuskich korzeni i sportowego backgroundu w kolekcji przejściowych looków dla obu płci.

Kolekcja “French Fashion Sport” Lacoste’a jest śmiała i pewna siebie, odświeżając klasyczne polo za pomocą swobodnych fasonów. Szachownicowe dresy i sportowe bluzki z dekoltem w serek doskonale się uzupełniają, podczas gdy plisowane zestawy otrzymują złote naszywki i ozdobne plisy. Klasyczne trencze są gotowe na wiosnę, w towarzystwie swetrów z dzianiny, nylonowych kurtek trenerki i spodni sportowych.

Klasyczne stroje tenisowe ożywione są pastelowymi tonami, a koszule z kołnierzykiem i mini spódnice poszukują zwycięstwa w kilku świeżych modelach butów sportowych.

Przyjrzyj się bliżej kolekcji “French Fashion Sport” Lacoste’a w galerii poniżej. Kolekcja jest już dostępna do zakupu na stronie internetowej marki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

addstylers com the north face undercover soukuu season second collaboration release info ()47

The North Face x UNDERCOVER Wypuszcza Drugą Współpracę “SOUKUU Sezon 2”

STEAL na Jordan Delta 3 Low za 324ziko z 649ziko!