w

Kolekcja FW24 PDF autorstwa Domenico Formichettiego bada estetykę sportów ekstremalnych

Mimo gwałtownego wzrostu popularności, PDF autorstwa Domenico Formichettiego zdobył swoje miejsce dzięki niekonwencjonalnej perspektywie na modę uliczną Założyciela i Dyrektora Kreatywnego, Domenico Formichettiego. Już znany ze swojej roli w rozwoju dynamicznej sceny streetwear we Włoszech, marka gotowej do noszenia bez podziału na płcie z siedzibą w Mediolanie zdobyła uznanie znanych osobistości, które przyciągnęły do siebie korumpującą estetyką cechującą się przesadzonymi proporcjami.

Na sezon jesień/zima 2024, PDF autorstwa Domenico Formichettiego kontynuuje eksplorację sportów ekstremalnych pod kierownictwem Dyrektora Kreatywnego, zainspirowanego techniczną odzieżą surfingu i narciarstwa. Eksponowana optymizmem, zabawną pasją i retro atrakcyjnością, kolekcja wzmacnia zakres wyobrażony z antybohaterem-athletą na czele.

“Antybohater może być postrzegany jako jednostka, która nie podlega typowemu wzorowi szlachetności czy konwencjonalności, nie podąża za zalecanymi zachowaniami czy opiniami, łamie reguły przy każdej nadarzającej się okazji, a mimo to przyciąga uwagę i podziw, czy to od innych na obrzeżach społeczeństwa, czy od tych w systemie, którzy utożsamiają się z tym polaryzującym się postaciowo indywiduum na głębszym poziomie” – dzieli się PDF autorstwa Domenico Formichettiego.

Od adrenaliny i oczekiwania po przepełnioną pasją i emocjami, eksplozywne uczucia są kierowane w stronę przesadzonych proporcji, współczesnych technik druku, niekonwencjonalnych pranek oraz nowoczesnych tkanin technicznych. Produkty, po raz pierwszy zaprezentowane podczas Tygodnia Mody w Mediolanie, służą budowaniu wizerunku marki reprezentującej outsidera, niezgodnego, buntowniczego, niezależnego i eksperymentalnego.

Zapoznaj się z kolekcją FW24 PDF autorstwa Domenico Formichettiego poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lookbook uniform experiment Spring Summer 2024 125

uniform experiment: odkryj świeże propozycje na wiosnę i lato 2024

Steal Alert!