w

KOLEKCJA NARCIARSKA OD IRIS LAW I STELLI MCCARTNEY

Adidas by Stella McCartney niedawno zaprezentowała swoją debiutancką kolekcję narciarską na jesień/zimę 2023 roku, przygotowaną przez it-girl Iris Law. Łącząc wysokowydajną odzież sportową z nowymi, żywymi wzorami, kolekcja obejmuje ubrania, obuwie i akcesoria.

Kolekcja TERREX ma na celu połączenie technicznego wzornictwa i innowacyjności w dziedzinie górskiego sprzętu z wyrazistymi wzorami i sylwetkami, co skutkuje kolekcją wysokooktanowego sprzętu poprawiającego wydajność. Wyjątkowe elementy obejmują dwuwarstwową kurtkę izolacyjną i but Free Hiker, przy użyciu sygnaturowych technologii adidas, takich jak RAIN.RDY i WIND.RDY, a także materiałów do zarządzania ciepłem, takich jak ocieplina Primaloft Parley.

“Współpraca ta zawsze dotyczyła przesuwania granic sportu i mody, więc w roku naszego 18-letniego partnerstwa, naszy nowy rozdział z TERREX świętuje modę z technicznym zacięciem, wspierającą naszą społeczność w nieznanych terenach. To dla mnie niesamowicie ekscytująca podróż, gdy zagłębiamy się jeszcze głębiej w ucieczkę na łono natury”, mówi Stella McCartney w oświadczeniu prasowym.

“Ponowna praca z Iriseką była niesamowita. Uwielbiam jej śmiałą stylizację i kreatywny duch, który doskonale współgra z naszą wizją i oddaje istotę tej kolekcji. Dzięki jej miłości do ruchu bez wysiłku ożywia styk mody wysokiej i wysokowydajnej odzieży sportowej – ucieleśniając ducha przygody adidas by Stella McCartney”, dodaje.

“Ruch to duża część mojego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, więc być częścią tej kampanii, gdzie wszystko kręci się wokół przyjmowania sportu wśród gór i w tle niektóre z najpiękniejszych krajobrazów na świecie, to niesamowite doświadczenie. Naprawdę rezonuję z etosem partnerstwa; to tak ważne w pomaganiu mi zasilać mój kreatywny duch, przesuwać granice i eksplorować. Widzę naturę i otoczenie na zewnątrz jak jedno duże boisko do zabawy”, powtarza Iris Law.

Obejrzyj kolekcję powyżej i odwiedź stronę internetową Stelli McCartney, aby dokonać zakupu.

W innych wiadomościach, Lily McMenamy gra główną rolę w nowej kampanii Sphere Runner od Axel Arigato.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Wojskowy nie zna daty wybuchu I wojny swiatowej jpg

Wojskowy nie zna daty wybuchu I wojny światowej?

maxresdefault 24

ASSTER – W PROJEKTACH (OFFICIAL VIDEO)