w

Letnia kolekcja Only NY w obiektywie Thomasa McCammona

Only NY, niewielka, ale dynamiczna marka z Wielkiego Jabłka, po raz kolejny zachwyca nas nową porcją fotografii, które prezentują najnowszą kolekcję letnią. Tym razem za zachwycające zdjęcia odpowiada Thomas McCammon, a powstały one w jego rodzinnym Melbourne w Australii.

Lookbook Only NY by Thomas McCammon Summer addstylers com ()

Energetyczne letnie stylizacje od Only NY

Tego lata, Only NY wprowadza do swojej oferty szereg stylowych nowości, które zostały znakomicie zaprezentowane przez modelki i modeli, ukazując unikalny estetyczny charakter marki. W kolekcji znajdują się nowe T-shirty z chwytliwymi napisami i prostymi grafikami, które idealnie komponują się z szortami w szachownicę. Dodatkowo pojawiają się lekkie kurtki i nowe czapki, które oferują wszechstronne opcje dla każdej letniej garderoby. Większość z tych pozycji dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Odkryj kolekcję

Nie możesz się doczekać, aby zdobyć te najnowsze propozycje? Całą letnią kolekcję Only NY znajdziesz w ich flagowym sklepie oraz na stronie internetowej. Nie przegap tych sezonowych hitów, które łączą miejski styl z luźnym letnim klimatem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

n jpg

Za każdym razem

n jpg