w

Levi’s i McLaren: Kolekcja inspirowana wyścigami

Połączenie dziedzictwa i nowoczesności

Levi’s i McLaren Racing połączyły siły, tworząc wyjątkową kolekcję, która łączy dziedzictwo z nowoczesnym stylem. Obie marki, znane z innowacyjności i wysokiej jakości, ukazują swoje atuty w każdym elemencie.

Lookbook Levis x McLaren Summer addstylers com ()

Najważniejsze elementy kolekcji

W kolekcji znajdziemy kurtkę wyścigową, kombinezon, rękawice, kurtkę Heritage Trucker, jeansy Heritage 501®, koszulkę Constructors Tee i chustę.

Styl McLaren z lat 80. w nowoczesnym wydaniu

Każdy element nawiązuje do stylu McLaren z lat 80., wzbogaconego o nowoczesne materiały. Kurtka wyścigowa ma krótki, pudełkowy krój i haftowane logo na plecach. Kombinezon w jasnym odcieniu ma lekko opuszczony krok i prostą nogawkę, ozdobiony naszywkami. Rękawice wyścigowe wykonane są z włoskiej skóry i ozdobione haftem Bruce’a McLarena.

Dziedzictwo i nowoczesne akcenty Levi’s

Kurtka Heritage Trucker nawiązuje do stylu McLaren z lat 80. Jeansy Heritage 501® zyskały nowoczesny akcent w postaci nadrukowanej kieszeni. Koszulka Constructors Tee zdobi grafika samochodu wyścigowego McLaren z lat 80., a chusta łączy klasyczne motywy Levi’s z grafikami McLaren.

Premiera i dostępność

Kolekcja zostanie zaprezentowana 3 lipca, równocześnie z Brytyjskim Grand Prix na torze Silverstone. Będzie dostępna na stronie internetowej Levi’s.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Lookbook BAPE Fall Winter addstylers com ()27

Nowa kolekcja BAPE na jesień i zimę 2024: Powrót do korzeni i nowe propozycje

dime x adidas stan smith summer addstylers com ()14

DIME x adidas: Kolaboracyjne wersje kultowych Stan Smith