w

Maharishi prezentuje nową kolekcję inspirowaną twórczością Jean-Michela Basquiata

Maharishi ponownie podnosi poprzeczkę w świecie mody, wprowadzając kapsułę inspirowaną twórczością Jean-Michela Basquiata.

Lookbook Jean Michel Basquiat x maharishi Summer addstylers com ()

Hołd dla ikony nowojorskiej sztuki

Jean-Michel Basquiat, urodzony w Nowym Jorku artysta z lat 80., jest uznawany za jednego z czołowych neoekspresjonistów. Znany z dzieł ukazujących społeczne i ekonomiczne nierówności, Basquiat łączył w swojej twórczości malarstwo, poezję i rysunek, wciąż poruszając i angażując społecznie.

Zrównoważone materiały i ikoniczne dzieła sztuki

Najnowsza kolekcja Maharishi wykorzystuje zrównoważone materiały, takie jak konopie, organiczna bawełna i trwałe tkaniny techniczne. W kolekcji znajdziemy ikoniczne dzieła Basquiata, takie jak „Nu Nile” i „Pez Dispenser”, przekształcone w hafty i nadruki. Szczególną uwagę przyciąga DPM: Forest Bonsai Chalk, który łączy kamuflaż z charakterystycznym stylem artysty.

Różnorodne sylwetki i unikalne wzory

Prezentowana z udziałem brooklyńskiego muzyka Cisco Swanka kolekcja zachwyca różnorodnymi sylwetkami: od Original Snopants® po akcesoria i dywany. Zdjęcia kampanii, stylizowane przez długoletnią przyjaciółkę Basquiata Karen Binns, oddają hołd artyście w jego rodzinnym mieście.

Zakupy nowej kolekcji

Nowości z kolekcji Maharishi znajdziecie w ich sklepie online. Połączenie ikonicznej sztuki Basquiata z zrównoważonym podejściem Maharishi czyni tę kolekcję niezbędnym elementem garderoby dla miłośników mody i sztuki. Nie przegapcie tej unikalnej fuzji stylu i społecznego komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Nike Air Max Armory Navy Notebook Doodles FN addstylers com ()10

Nowość od Nike: Oto Air Max 1 „Armory Navy” ze szkolnymi bazgrołami na wkładkach

Nike Air Force 1 ’07 Next Nature(W) za 384ziko z 549ziko! Damska rozmiarówka, al…