w

Maharishi ujawnia tajemnice Kesagiri w najnowszej kolekcj SS2024

W sezonie wiosennym i letnim 2024 roku Maharishi zabiera nas w pasjonującą podróż do korzeni japońskiego mistrzostwa miecza poprzez swoją najnowszą kolekcję o nazwie „Kesagiri”.

Tradycyjna technika, pierwotnie stosowana w japońskim szermierce, koncentruje się na kątach i anatomii, które nauczyły szkoły Iaido, sięgając aż do okresu Edo w Japonii.

Nazwa „Kesagiri” to połączenie dwóch słów. „Kesa” odnosi się do szat noszonych przez buddyjskich mnichów, podczas gdy „Giri” lub „Kiri” oznacza cięcie, odnosząc się do złożonych, ale śmiertelnych ciosów w walce mieczem.

Maharishi interpretuje Kesagiri poprzez serię naturalnie barwionych, podstawowych elementów inspirowanych odzieżą sportową, takich jak bluzy, spodenki i spodnie w sezonowych odcieniach stłumionego niebieskiego, zgniłej zieleni, czerni i różowego.

Eksponowane płaskie szwy stanowią subtelne nawiązanie do sposobu wykonywania śmiertelnego, diagonalnego cięcia mieczem w japońskiej tradycji Kesagiri. Maharishi nie tylko przenosi nas do świata mody, ale również wprowadza nas w fascynujący świat ducha szermierki, tworząc kolekcję, która nie tylko odzwierciedla styl, lecz także historię.

Nowości dostępne są w ich sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

087

JISOO Z BLACKPINK W KAMPANII WIOSNEJ 2024 ALO YOGA

https   hypebeast.com wp content blogs.dir 6 files 2024 01 admiral volos fc 2024 campaign greece 1 16

UCIEKNIJ DO MORZA Z KAMPANIĄ ADMIRAL’S VOLOS FC NA ROK 2024