w

MIAOU ZAPRASZA WSZYSTKICH DO DOŚWIADCZENIA “METAMORFOZA”

Miaou właśnie wprowadziło swoją kolekcję na wiosnę/lato 2024, co stanowi istotny moment dla marki, gdyż zaczyna wprowadzać nowe subtelne sylwetki i stonowane palety kolorów. Nowa kolekcja, zatytułowana adekwatnie “Metamorfoza”, ma na celu zaproszenie nowego pokolenia muzy marki Miaou do świata marki, zwłaszcza tych, którzy wcześniej może nie widzieli siebie w jej kreacjach.

Prezentując charakterystyczne style Miaou w nowych kolorach, w tym sukienkę Alisha w odcieniu błękitu dla niemowląt, kolekcja oferuje ewolucję marki Miaou, zanurzoną w dojrzałości i podniesieniu poziomu. W sezonie tym główną rolę odgrywają wzory koronkowe, prezentując unikalne podejście do wzorów Trompe l’oeil, obok nowych tonów, takich jak “Papryka”.

Poza tym, kolekcja na wiosnę/lato 2024 zawiera nowe krótkie spodenki do koszykówki jako wyróżniającą się sylwetkę, łącząc wizję dyrektora kreatywnego Alexii Elkaim feminizmu z chłopięcymi wzorami. W celu uczczenia nowej kolekcji, modelka Scarlett Costello pojawia się w towarzyszącej kampanii, emanując swobodną energią.

Zajrzyj na stronę kampanii powyżej i odwiedź witrynę internetową Miaou, aby dokonać zakupu.

Aby pozostać w temacie, sprawdź naszą listę najmodniejszych stylistów zatwierdzonych przez celebrytów do śledzenia w 2024 roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

https hypebeast com wp content blogs dir files QUAY GUIZIO SLATE BROWNTORTOISE BROWN ANA14

Ulubiona stylistka świata mody, Danielle Guizio, nawiązała współpracę z marką QUAY, tworząc nową kolekcję okularów.

sub buzz6

W świat mody z kolekcją specjalną ‘Rok Smoka’ od KEEN