w

MONCLER PREZENTUJE KOLEKCJĘ ‘GRENOBLE’ W ONIRYCZNYM ZASNEŻONYM LESIE

Marka zebrała swoją globalną społeczność na szczycie góry St. Moritz, łącząc się ze swoimi alpejskimi korzeniami.

Moncler przedstawił swoją kolekcję jesień-zima 2024 na zimnym pasażu, wprowadzając swoją linię Grenoble na styku luksusu i wydajności.

Pokaz FW24 Moncler Grenoble powitał gości, w tym muz i ikoniczne postacie mody, takie jak Kate Moss, na tle eskapistycznej scenografii z lodowymi rzeźbami, nieskończonymi drzewami, blaskiem księżyca i dźwiękami ambient.

Sygnatura odzieżowa ponownie zaopatrzyła modele na zimniejsze klimaty w ocieplane ubrania zewnętrzne. Połączenie wydajności i funkcjonalności, w pełni zanurzone w naturze, prezentuje idealny strój dla miejskiego i/lub współczesnego badacza.

Kolekcja składająca się z 91 looków rozpoczęła się całkowicie białymi izolacyjnymi ubraniami z detalami paska, przechodząc w puchowe ubrania zewnętrzne, spodnie o prostym kroju i sportowe akcesoria.

Graficzne swetry zlewały się ze stylami patchworku uzupełnionymi o shearling i długowłosą wełnę w eleganckich zestawach, podczas gdy pojawiały się ubrania w wzory diamentów z festiwalowymi koleczkami. Majestatyczna interpretacja Moncler maxi futrzanego płaszcza w połączeniu z kolosalnymi butami dodała kolekcji debiutanckiej Grenoble dodatkowego splendoru.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

© Dior Le Coeur des Papillons Capsule Collection cover5

Kolekcja Kapsułowa Dior ‘Le Cœur des Papillons’

Jaka jest wartosc skinow IZAKA jpg

Jaka jest wartość skinów IZAKA?