w

Muzyka, piłka, styl: Kolekcja Stone Roses dla fanów Manchester United

adidas prezentuje wyjątkową kolekcję Manchester United x Stone Roses, łącząc najbardziej udekorowany klub piłkarski w Manchesterze z jednym z najbardziej szanowanych muzycznych symboli miasta.

Piosenka “This is The One”, będąca dźwiękowym motywem wyjścia na boisko na Old Trafford od początku lat 2000, stała się synonimem meczów w Teatrze Marzeń. Nowa linia odzieżowa adidas czerpie inspirację z ikonicznej okładki albumu “The Stone Roses” z 1989 roku.

Flagowym elementem kolekcji jest koszulka, łącząca śmiałe grafiki gitarzysty Johna Squire’a z ponadczasowym stylem Originals. Szereg detali na koszulce został bezpośrednio zaczerpnięty z okładki albumu, od czerwonych, białych i niebieskich pasów adidas na rękawie, po złote litery “The Stone Roses” wewnątrz kołnierza. Herb Manchester United został również dostosowany, aby zawierać słowa “This is the One” na dolnym segmencie i dwie plastry cytryny zamiast piłek po obu stronach. Całość uzupełnia charakterystyczny trójlistny trefoil adidas w kolorze czerwonym.

Asortyment lifestyle’owy obejmuje także czarny dres i czarne szorty, oba ozdobione czerwonymi, białymi i niebieskimi pasami, dostosowanym herbem i znanymi cytrynami. Długorękawowy t-shirt, szalik i oczywiście czapka typu “bucket” uzupełniają kolekcję, oferując fanom kompletny zestaw do wyrażenia swojej pasji do muzyki i piłki poza boiskiem.

Kolekcja nabiera życia na boisku dzięki pre-matchowej koszulce i dwustronnej kurtce. Koszulka odzwierciedla odcień szarości grafiki albumu, z logo performance adidas, herbem i oficjalnym sponsorem, wszystko w uderzającym złotym kolorze, dopasowanym do liternictwa na pierwszej okładce albumu.

Fani zobaczą kolekcję po raz pierwszy na boisku, gdy zostanie założona przez drużynę męską Manchester United przed meczem z Aston Villa na wyjeździe 10 lutego oraz przez drużynę kobiecą na wyjeździe do Southampton 11 lutego.

Kolekcja Manchester United x Stone Roses jest już dostępna od 8 lutego i można ją nabyć w sklepach Manchester United, wybranych sklepach detalicznych adidas oraz na stronie internetowej marki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

MEGA STEAL NA NIKE AM97 ZA 389ZIKO Z 845ZIKO!

Essential Japanese Menswear Brands for Classic Men Bros jpg

5 Essential Japanese Menswear Brands for Classic Men, Bros, & Dudes Pt. 1