w ,

NAJNOWSZA KOLEKCJA PUMA X LEMLEM

Po raz drugi marka odzieżowa lemlem, z siedzibą w Afryce, znana ze swojego etycznego podejścia i zrównoważonych praktyk, łączy siły z PUMA, tworząc kapsułową kolekcję. Zaprojektowana, aby pobudzić ducha podróżniczego zapędu, kampania została sfotografowana na skalistym klifie, z widokiem na urokliwe miasto.

W przeciwieństwie do pierwszej kapsuły, ta oferta obejmuje 14 kluczowych elementów w bardziej kobiecych i stonowanych wzorach oraz kolorach. Wyróżniające się elementy kolekcji to but “PRW NITRO™ SQD LEMLEM”, biustonosz niskiego wpływu, body i krótka bluzka. Wszystkie elementy kolekcji wykorzystują innowacyjne, wysokowydajne tkaniny PUMA, łącząc je z dbałością o estetykę, co widać w ręcznie rysowanych wzorach i ekscytujących paskach.

Supermodelka i założycielka lemlem, Liya Kebede, powiedziała w oświadczeniu prasowym: „Myślę, że ta współpraca jest dla kobiety, która chce czegoś innego. Dla kobiety, która pragnie spróbować czegoś nowego, wyjść poza strefę komfortu i odkryć kolory i kształty. To dla kobiety, która chce objąć swoją kobiecość. Kto powiedział, że ubrania do treningu muszą być nudne…”

Kapsułową kolekcję PUMA x lemlem z 2024 roku można nabyć od 1 lutego na stronie marki.

W innych wiadomościach zobacz, jak Gigi Hadid otwiera pokaz “Le Sculptures” Jacquemus.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Kurtka zimowa TNF DIABLO z 681 z 1499

https   hypebeast cover14

Billionaire Boys Club przynosi swoją eklektyczną inwencję, aby uczcić Rok Smoka