w ,

Najnowsze dzieło Nike – Air Max Scorpion

– wkracza na nowy poziom innowacyjności, oferując najwięcej „powietrza” spośród dotychczasowych modeli. To jedna z najbardziej innowacyjnych butów Swoosh do tej pory.

Nike wprowadza nową erę technologii Air, prezentując swoje najnowsze dzieło – buty Air Max Scorpion. Ten nowy model zapowiada najwięcej „powietrza” w porównaniu z poprzednimi wersjami.

Projekt ten został wprowadzony jako jeden z pierwszych projektów marki podczas pandemii i jest efektem ścisłej współpracy między projektantami, inżynierami i programistami. W procesie tworzenia wykorzystano nowe narzędzia cyfrowe i technologie, co pozwoliło skrócić czas produkcji do 18 miesięcy. Nowe podejście skupiło się także na rewolucyjnym systemie jednostek Air, dostarczając unikalne wrażenia pod stopą, zwiększając świadomość ruchu dla użytkownika.

Doskonalony projekt komputerowy pomógł również w stworzeniu optymalnego wzoru trakcji na podeszwie i precyzyjnym dostrojeniu korzyści wynikających z wydajności Air Max Scorpion. Wykonane z materiałów z recyklingu, buty mają wyważoną cholewkę z unikatowym chenille z technologią Flyknit, tworzącą miękką fakturę. System poduszki powietrznej stał się jednym z wyróżniających elementów, zapewniając efekt pistoletowy poprzez punktowe kontakty między stopą a poduszką powietrzną.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

hq2 10

How Zach King Gets Away With Doing Graffiti

maxresdefault 46

Arktyczną Autostradą pojechaliśmy na BIEGUN PÓŁNOCNY! -125 km/h