w

New England Shirt Company właśnie wprowadziła swoją najnowszą kolekcję na zamówienie, DRU by Drew

 Stworzoną we współpracy z projektantem Drewem White’em, długoletnim przyjacielem firmy. Kolekcja obejmuje codzienne, skromne i łatwe do stylizacji elementy, począwszy od flanelowych koszul i spodni z materiału sztruksowego, aż po koszule-jak marynarki. Każdy element jest wykonany w Fall River w stanie Massachusetts i czerpie inspirację z klasycznej odzieży roboczej.

Kurtka robocza jest dostępna w szarej wersji wełnianej oraz w ciemnoniebieskiej wersji z dżinsu. Obydwie wersje posiadają ten sam design, z czterema kieszeniami na przodzie, rozkładanym kołnierzem i łokciami z wełnianej flaneli. Natomiast Komuterowe Spodnie ze sztruksu dostępne są w wersjach musztardowej i granatowej. Wykonane z 100% bawełnianego sztruksu o grubości 8 żeber, spodnie mają klasyczny prosty krój i asymetryczne kieszenie.

Jeśli chodzi o Flanelową Bluzę z kieszenią, ten element prezentuje ikoniczny wzór w kratkę w odcieniach szarości lub ciemnej palecie kolorów znaną jako Blackwatch. Jej design nawiązuje do marynarskich ubrań, charakteryzując się swobodnym wyglądem, z regulowanym dołem na sznurek, kieszeniami z przodu oraz detalami z Chambray po wewnętrznej stronie.

Przyjrzyj się bliżej kolekcji powyżej. Kolekcja jest już dostępna do zapytań poprzez sklep internetowy New England Shirt Company w przedziale cenowym od 15 do 428 dolarów amerykańskich.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

ROZPINANA BLUZA GAP ZA 99ZIKO Z 220ZIKO!

Lookbook Manastash Spring Summer 202428

Manastash prezentuje wiosenno letnią kolekcję 2024