w ,

Nowa kolekcja adidas Originals x Craig Green: Odkryj 3 niezwykłe sylwetki

Przedstawiamy najnowszą kolekcję adidas Originals x Craig Green

Tej wiosny adidas Originals i Craig Green powracają z nową kolekcją na lato, prezentując trzy unikalne sylwetki: CG RETROPY BOOST, CG RETROPY SANDAL oraz CG SQUASH POLTA AKH.

adidas Originals x Craig Green Summer addstylers com ()

CG RETROPY BOOST: Nowoczesny design i codzienna wygoda

CG RETROPY BOOST nawiązuje do zeszłorocznego CG BOOST STAN. Wykorzystując technologię Boost na całej konstrukcji, buty oferują monochromatyczne wersje z gumową podeszwą. Połączenie nowoczesnego designu i maksymalnej wygody czyni je idealnym wyborem na co dzień.

CG RETROPY SANDAL: Innowacyjne letnie obuwie

CG RETROPY SANDAL to innowacyjne podejście do klasycznego stylu adidas. Z neoprenową cholewką z wycięciami, elastycznym zapięciem i podeszwą Boost, te sandały dostępne są w dwóch kolorach, co czyni je idealnym wyborem na lato.

CG SQUASH POLTA AKH: Retro inspiracja z nowoczesnym akcentem

CG SQUASH POLTA AKH, inspirowany modelem z 1988 roku, zachwyca przezroczystymi detalami, które eksponują surowe warstwy konstrukcji. Te buty, pierwotnie stworzone na kort, teraz dostępne są w trzech nowych kolorach, z gumową podeszwą i skórzaną wyściółką.

Data premiery i dostępność

Nowa kolekcja adidas Originals x Craig Green będzie dostępna od 28 maja na platformie adidas CONFIRMED oraz u wybranych detalistów.

Odkryj te unikalne sylwetki i podnieś poziom swojego letniego obuwia dzięki najnowszej współpracy między adidas Originals a Craig Green.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Editorial maharishi The Great East West Outdoors Summer addstylers com ()14

maharishi: Smoki, Mapy i Tradycja w Ich Letniej Kolekcji

The embed thumbnail

KUBAŃCZYK – BUKIET RÓŻ