w

OBIAD TO NOWY LUKSUS – PHARRELL I LOUIS VUITTON

Przechowywanie kanapek już nigdy nie będzie takie samo…Niedługo po tym, jak Pharrell Williams zadebiutował w Louis Vuitton w zeszłym roku, kolekcja na wiosnę/lato 2024 w końcu trafia na półki sklepowe. W całości kolekcja oferuje połączenie pikselowanych elementów, kluczowych elementów streetwearu oraz ikon domu mody, z każdym z nich oddając hołd zmarłemu, wielkiemu Virgilowi Abloh.

Gładka skóra stanowiła główną część oferty, przechodząc od odzieży gotowej do dodatków, ale jedno konkretne dzieło wyróżniło się w oczach fanów. Zadebiutowana na wybiegu skórzana torba na kanapki stanowi ewolucję klasycznych torb zakupowych w odcieniu brązu od Louis Vuitton, tym razem jednak przerobioną z zagięciem, nawiązującym do klasycznych tornistrów szkolnych.

Logo Louis Vuitton pojawia się w środku torby, uzupełnione niebieskim uchwytem, który utrzymuje klapę torby na miejscu. Rok założenia LV znajduje się poniżej torby, podczas gdy luźna sylwetka jest wykończona matowymi akcentami, nadając torbie wyjątkowo luksusowy wygląd i uczucie.

Przyjrzyj się z bliska torbie na kanapki Louis Vuitton SS24 powyżej i udaj się na stronę internetową LV, aby ją zdobyć, gdy nadejdzie odpowiedni moment.

W innych wiadomościach, Winnie Harlow gra główną rolę w nowej kampanii Marine Serre.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

41693600870282409706003219020595803976581619n

cover16

THE NORTH FACE WITAMY NOWY CHIŃSKI ROK