w ,

Od dekady lat siedemdziesiątych do teraźniejszości, adidas Originals przedstawia nową wersję sneakersów adidas SL 72

Od momentu wprowadzenia na rynek swojej serii SL w 1972 roku, niemiecka marka adidas, model SL 72, stał się ikoną mody biegowej. Obecnie, po ponad pięćdziesięciu latach, adidas Originals celebruje unikalne dziedzictwo tego przełomowego buta, który wciąż utrzymuje się na rynku, wdrażając globalną kampanię, która przywraca życie dwóm zrewitalizowanym archiwalnym wersjom.

W 1972 roku adidas zaprezentował światu model SL72 – rewolucyjny, lekki but do biegania, który ustanowił nowe standardy w kategorii obuwia sportowego. Skrót “SL” miał symbolizować “Super Light” – to emblem marki, która zobowiązała się zapewnić sportowcom większą prędkość i zwinność na bieżni. Od lat siedemdziesiątych do dziś, ten model zajął swoje miejsce w kulturze, a but nadal pozostaje ulubieńcem oryginalnych entuzjastów na całym świecie.

Znany ze swojej lekkiej konstrukcji i wszechstronności, w tym sezonie adidas Originals skupia się na dwóch różnych wersjach kultowego modelu SL: SL72 RS w męskich rozmiarach w kolorze niebieskim, białym i czerwonym oraz SL 72 OG W w damskich rozmiarach w kolorze zielonym, białym i żółtym. Każdy z członków rodziny T-toe został odświeżony, dostosowując się do współczesnych trendów.

Kampanię zatytułowaną “Super Light. Super Colorful. Super Comfortable.” sfotografował Kenny Germé, a stylizację przygotowała Cece Liu, stylistka z Nowego Jorku. Zdjęcia kampanii nawiązują do estetyki vintage’owych katalogów biegowych, łącząc żywe kolory z niezaprzeczalną, śmiałą prostotą.

adidas SL 72 powraca do sklepu online 28 marca, kontynuując swój niezwykły bieg w świecie mody i sportu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

AJ1 MID Black/Royal Blue za 469ziko z 669ziko!

addstylers com Lookbook master piece Spring ()40

Nowa kolekcja Master-Piece: elegancja i funkcjonalność w jednym