w

Odkryj kolekcję Universal Works – autentyczność w każdym detalu

Witajcie w magicznym świecie kolekcji Universal Works na sezon wiosenno-letni 2024! Po 15 latach pełnych pasji i po prezentacji 30 kolekcji, marka nadal pozostaje wierna swojemu pierwotnemu celowi: sprawianiu, że ludzie czują się dobrze, ubierając się stylowo – autentyczna odzież stworzona z pokojem, miłością i duszą.

W tym sezonie pragną podkreślić istotę “Duszy”, która dla nich stanowi źródło inspiracji przy tworzeniu odzieży. W świecie cyfrowym, gdzie wymagania rosną, nadal potrzebujemy fizycznego kontaktu – zarówno ze sobą nawzajem, jak i z otaczającym nas światem – poprzez dotyk, uczucia, emocje i piękno.

Kolekcja na wiosnę i lato 2024 to ich podróż ku zmysłowym doświadczeniom. Pracowali z różnymi materiałami, takimi jak wafel, frotte, bawełna i seersucker. Paleta naturalnych kolorów, takich jak lekki kmin, piasek, lawenda i błękit, współistnieje z militarnymi odcieniami oliwki i granatu, wszystko to przekazane z duchem pokoju i pokory.

Wierzą, że aby nawiązać prawdziwe połączenie ze światem, muszą być autentyczni wobec siebie. Dlatego ta kolekcja, podobnie jak cała ich odzież, została zaprojektowana przez prawdziwych ludzi, wykonana przez prawdziwych ludzi, dla prawdziwych ludzi.

Zapoznajcie się z ofertą Universal Works poprzez poniższe zdjęcia. Nowości znajdziecie w ich sklepie internetowym.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lookbook stussy x gore tex spring4

STÜSSY x GORE-TEX®: Od outdooru do ulicy – nowa kolekcja na wiosnę

WYGRAL BUTY ZA ZL jpg

WYGRAŁ BUTY ZA 1500ZŁ