w

PAMELA ANDERSON I RE/DONE UPAMIĘTNIAJĄ JEJ NAJBARDDZIEJ PAMIĘTNE WYGLĄDY

W nowej współpracy, która zaowocowała kolekcją składającą się z 25 elementów.

Pamela Anderson i RE/DONE łączą siły, aby upamiętnić niektóre z najbardziej pamiętnych wyglądów ikonicznej supermodelki, tworząc 25-elementową kolekcję. Wystartowała jako partnerskie przedsięwzięcie zrównoważone, nowa współpraca czerpie inspirację z pasji Anderson do planety i koncentruje się na ekologicznych dżinsach i odzieży.

Starannie przemyślana i odpowiedzialnie zaprojektowana, kolekcja współpracy obejmuje szereg elementów wykonanych przy użyciu ekologicznych metod, w tym delikatnych prania i ponownego wykorzystania materiałów z recyklingu, obok innowacji takich jak odnawialna bawełna i skóra z jabłek oraz nieobrabiana bawełna organiczna.

Aby uczcić kolekcję, RE/DONE właśnie wydało nową kampanię ze starrą Anderson, stworzoną przez zespół wyłącznie kobiet, w skład którego wchodzą Lolita Jacobs, Java Jacobs, Lea Colombo, Katie Burnett i Cyndle Komarovski.

Zobacz kampanię poniżej, z elementami dostępnymi do zakupu za pośrednictwem strony internetowej i lokalizacji stacjonarnych RE/DONE, w cenach od 175 do 595 dolarów.

A skoro tu jesteś, koniecznie sprawdź naszą listę najbardziej inkludujących pokazów z Fashion Month FW24.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

addstylers com Lookbook Stussy x David Carson Spring ()3

Stüssy i David Carson prezentują wspólną kolekcję

trophy room jordan low og rookie card collection8

Premiera limitowanej kolekcji Trophy Room x Air Jordan 1 Low „Home” już wkrótce!