w

POLO RALPH LAUREN PREZENTUJE DRUGĄ KOLEKCJĘ “ARTYSTY MIESZKAŃCA” NAJOMI GLASSES, TKACZKI NAWAJO “Kolor w Ruch

Siódma generacja artystki z plemienia Navajo zaczęła swoje partnerstwo z marką już w grudniu, prezentując swoje barwne tkaniny i wzory rodowe. Jej najnowsza kolekcja, “Kolor w Ruchu”, spełnia swoje nazwanie, oferując bogato pigmentowaną odzież, która łączy tradycyjne motywy Glasses z jej miłością do jazdy na deskorolce. Składająca się z odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz akcesoriów, 24-elementowa seria stawia na czoło wzory Navajo, dumnie prezentując czterokierunkowe krzyże i emblematy tkactwa klinowego. Dziedzictwo Glasses przenika przez całą kolekcję, a paleta kolorów turkusowego, pomarańczowego, żółtego i czerwonego nawiązuje do filozofii Navajo.

Glasses nadal hołduje swoim korzeniom, włączając srebrne i turkusowe biżuterię wykonaną przez rodziny Navajo i Hopi. “Artystom tubylczym zazwyczaj nie udaje się uzyskać takich dużych współprac, ponieważ nikt naprawdę nie zwraca uwagi na nasze społeczności, ale dzięki tej [współpracy] jest pięknie, ponieważ możemy świętować naszych artystów i otworzy to również wiele drzwi dla innych,” Glasses podzieliła się z Hypebeast.

“Kolor w Ruchu” jest dostępny w sklepie internetowym Ralph Lauren, a część dochodów zostanie przekazana na Fundusze Pomocy Pacjentom i Rodzinom Fundacji Dzieci Phoenix oraz Centrum Opieki nad Rozszczepami i Wadami Czaszki.

Zajrzyj do kampanii przedstawiającej Glasses i jej społeczność w galerii poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

LONGSLEEVE JORDAN ZA 139ZIKO Z 279ZIKO!

addstylers com editorial beams plus spring summer cover10

Propozycje Beams Plus dla aktywnego życia na świeżym powietrzu