w ,

Powrót ikony lat ’80: Converse Weapon ponownie na scenie

Długo oczekiwany przez wielu, model Converse Weapon, po serii współprac z fragment design, UNDEFEATED i Kasina, oficjalnie wraca do oferty marki w przeddzień All-Star Weekend NBA w Indianapolis.

Shai Gilgeous-Alexander, gwiazda koszykówki z OKC i dwukrotny uczestnik All-Star, stanowi twarz odrodzonego modelu Converse Weapon, odtwarzając kultową kampanię “Choose Your Weapon” z 1986 roku.

Converse Weapon zadebiutował pierwotnie w 1986 roku i stał się kultowym modelem lat ’80 i ’90. Teraz, w oryginalnym materiale i formie, Converse ponownie wprowadza te modele dla kolejnego pokolenia. Oba warianty posiadają skórzane cholewki, Star Chevron na podstawowych panelach, jasne podeszwy i spody oraz charakterystyczną belkę Y dla modelu Weapon.

Bohater tego wpisu został ponownie opracowany w 2020 roku jako część linii CX z zaktualizowaną pianką w podeszwie. W 2021 roku Rick Owens również nadał mu nowe życie jako TURBOWPN.

Buty Converse Weapon powrócą w oryginalnych kolorach: Black, Natural Ivory, a także w wersjach Vintage White, Ash Stone i Egret. Model Weapon Ox pojawi się w wersjach White, Black, Vintage White i Vintage Cargo.

Oba modele będą dostępne do zakupu w najbliższych dniach na oficjalnej stronie marki oraz w wybranych sklepach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lookbook New Balance Made in USA Spring21

Teddy Santis prezentuje wiosenną kolekcję New Balance Made in USA

MEGA STEAL NA NIKE AM97 ZA 389ZIKO Z 845ZIKO!