w

Propozycje Beams Plus dla aktywnego życia na świeżym powietrzu

Odkryj nowe możliwości w świecie stylu outdoorowego, gdzie funkcjonalność łączy się z awangardową estetyką. Wiosna-lato to czas, gdy natura budzi się do życia, a dla tych z nas, którzy cenią aktywny tryb życia, poszukiwane są ubrania, które nie tylko prezentują się stylowo, ale także radzą sobie z różnymi warunkami atmosferycznymi.

W duchu tego podejścia Beams Plus przedstawia swoją ofertę na ten sezon. Bazując na klasycznych wzorcach lat 60., starannie przemyśleli detale i wprowadzili nowoczesne, hi-techowe materiały, które zapewniają wygodę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ich wyrazista kurtka typu mountain parka to połączenie klasyki z innowacyjnymi rozwiązaniami. Wykonana z 2.5-warstwowego nylonu, radzi sobie zarówno z deszczem, jak i wiatrem, zachowując przy tym swój charakterystyczny wygląd.

Jeśli preferujesz coś bardziej wyrafinowanego, warto sięgnąć po kurtkę cruiser. Jej połyskujący materiał dodaje elegancji, a wzór z ławicą ryb nadaje jej niepowtarzalny charakter. Duże wentylacje zapewniają optymalny przepływ powietrza, a swobodny krój i krótki fason gwarantują komfort podczas ruchu.

Zachęcamy do eksperymentowania z propozycjami Beams Plus, aby odkryć nowe możliwości dla swojego stylu. Bądź odważny i funkcjonalny jednocześnie – to motto sezonu dla wszystkich aktywnych miłośników życia na świeżym powietrzu.

Nowe produkty z kolekcji można znaleźć w ich sklepie internetowym. Możesz także odwiedzić jednego z europejskich dystrybutorów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

addstylers com polo ralph lauren naiomi glasses artist residence program collaboration second collection release info ()26

POLO RALPH LAUREN PREZENTUJE DRUGĄ KOLEKCJĘ “ARTYSTY MIESZKAŃCA” NAJOMI GLASSES, TKACZKI NAWAJO “Kolor w Ruch

addstylers com Lookbook Satisfy Children of the Trails Spring ()23

Satisfy prezentuje kolekcję biegową “Children of the Trails”