w

PRZESŁUCHANIE JOSE KOLEKCJONERA *Biznes kontrolowany przez służby specjalne | GWIAZDY I ICH POJAZDYWięcej informacji o specjalnej ofercie nauki angielskiego: https://cambly.biz/duzywmaluchu

Jose Kolekcjoner to biznesmen wywodzący się z branży metalowej, a także twórca Galerii Figur Stanowych. Przedsiębiorca od jakiegoś czasu udziela się także w mediach społecznościowych. Na swoich profilach zgromadził ponad 100 tysięcy obserwujących, ale bierze także czynny udział w realizacji materiałów na kanał Buddy, gdzie często gościnnie występuje.

Zostawcie suba u Buddy: https://www.youtube.com/c/BuddaTV
Zaobserwujcie Jose na IG: https://www.instagram.com/jose.kolekcjoner/

***Jeśli mnie subskrybujesz to zaznacz DZWONEK 🔔, który znajduje się obok miniaturki kanału. Będziesz wtedy dostawał powiadomienia o nowych filmach***

Zapraszam Was do swojej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/256191234791834/?fref=ts

Subskrybuj mój kanał i bądź na bieżąco: http://bit.ly/1Lx5msO
Facebook: https://www.facebook.com/duzywmaluchu
Instagram: https://www.instagram.com/duzywmaluchu
Email: fnowobilski@gmail.com

source

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Bardzo słaba jakość dźwięku nagrania z jazdy. W dzisiejszych czasach powinieneś zainwestować w lepszy sprzęt, tym bardziej, że nagrywasz film z gościem co jeździ autem za kilka milionów. Taka jakość to troche obraza dla niego.

  2. Ja też spadlem z około dziewięciu metrów w pracy na wysokokości, drugie piętro starego budownictwa i wyladowałem na oddziale intensywnej terapii w Szkocji, połamałem dwa żebra i przebiłem płuco. Dzieki Bogu nic więcej się nie stało.

  3. 15 lat ciężkiej pracy….bo się popłaczę….większość Polaków ciężko pracuje 40 lat i ledwo starcza im na życie….zatem wychodzi na to, że ten Pan to istny geniusz… American dream dzięki ciężkiej pracy to bujdy na resorach dla ludzi, którzy nigdy nie prowadzili sami biznesu i myślą, że się tak da….a szczególnie w polskich warunkach.

  4. Ale kity piękne – gość sie dorobił na wałkach z vatem przy hurtowym obrocie paliwami okolo 8-9 lat temu (firmy Full Tank, Tankstelle) oraz złomie – ten sam proceder. Teraz to legalizuje i odcina kupony bawiąc sie pierdołami typu GSF i dajac kase na Budde i inne biznesy typu illegall night…jak to bylo w Vabanku "Ja skonczylem z tym co bylo.Dzis jestem uczciwym człowiekiem. Mogę nim być bo mam pieniądze"

  5. momencie, ale jeżeli twierdzi, że dorobił się na złomie to … no cóż – gratuluję, bo w życiu trzeba mieć szczęście i czasem się nie dać złapać 🙂

  6. Spałem na materacu z gąbka, a potem konfigurowałem S klase nagle. Trochę gość omija tematy, co prawda osiągnał pewien sukces, ale ciekawa przeszłość może mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Diabeł wcielony…

Więcej extra memów na #Humor #memy #śmieszne #demotywatory #zdjęcia #obrazki …