w

PUMA prezentuje koszulkę Manchester City Rok Smoka

PUMA zaprezentowała specjalną kolekcję  zatytułowaną “Manchester City Rok Smoka” we współpracy z zespołem Manchester City, z okazji Roku Drewnianego Smoka. Kolekcja ta, będąca hołdem dla 20-letniej historii stadionu Etihad, łączy w sobie wyjątkowy wzór związany z Drewnianym Smokiem oraz charakterystyczną architekturą wieżyczek stadionu.

Ośrodkowym elementem tej kolekcji jest koszulka, na której znajdują się ręcznie rysowane i rzeźbione ilustracje przedstawiające Drewnianego Smoka w połączeniu z architekturą wieżyczek stadionu Etihad. Projekt ten ma na celu oddanie hołdu kultowym symbolom siły i wytrzymałości, które stanowią ważny element związany z kibicami Manchesteru City.

Marco Mueller, PUMA Senior Head of Product Line Management Teamsport Apparel, podkreśla, że celem projektu było stworzenie kolekcji, która będzie noszona z dumą, odzwierciedlając niezachwiane wsparcie i bogactwo kulturowe społeczności związane z Rokiem Drewnianego Smoka.

Serena Gosling, Director of Retail & Licensing, z zapałem mówi o nadziei na pozytywny odbiór tej wyjątkowej kolekcji przez globalną społeczność fanów Manchesteru City, zauważając, że zestaw ten łączy innowację i tradycję.

Kolekcja, ozdobiona metalicznymi detalami i motywem smoka wokół herbu klubu, obejmuje koszulkę, kurtkę, spodnie dresowe i T-shirt. Każdy element zawiera ikonografię smoka, symbolizując moc i płynność, charakterystyczne zarówno dla legendarnego stworzenia, jak i klubu piłkarskiego.

Nowa koszulka wykorzystuje najnowocześniejszą technologię PUMA, zapewniającą optymalną wydajność i komfort na boisku. Dzięki tkaninie ULTRAWEAVE z konstrukcją rozciągliwą w 4 kierunkach oraz technologii dryCELL, kolekcja gwarantuje lekkość, swobodę ruchów i ochronę przed potem.

Kolekcja PUMA Manchester City Rok Smoka jest już dostępna na PUMA.com oraz u wybranych partnerów handlowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

maxresdefault 32

Szumek x Wojtula – Sam Jak Palec (Official Video)

NIKE DUNK HIGH RETRO “Pine Green”