w ,

PUMA X F1® ZAPROJEKTOWANE PRZEZ A$AP ROCKY – WKRÓTCE DOSTĘPNE

A$AP Rocky dołącza do rodziny jako Kreatywny Dyrektor PUMA x F1®, debiutując tym zupełnie nowym zestawem na Grand Prix Las Vegas Formuły 1® w 2023 roku. A$AP Rocky, nowo mianowany Dyrektor Kreatywny dla partnerstwa PUMA x F1®, wypuści swoją pierwszą kolekcję kapsułową od 17 listopada.

Kolekcja odzieży i akcesoriów zadebiutuje podczas FORMULA 1 LAS VEGAS GRAND PRIX 2023, 17 listopada, w pop-upie zlokalizowanym na rogu ulic Fremont i N 10th Street. Pop-up PUMA x F1® & Rocky zaprezentuje kolekcję w środowisku zainspirowanym motoryzacją i umożliwi gościom skorzystanie z ekskluzywnej stacji personalizacji do dekorowania kolekcji oraz zakupu różnorodnych akcesoriów i dodatków inspirowanych twórczością Rocky’ego. Ograniczona liczba akcesoriów będzie także dostępna na stronie PUMA.com w Stanach Zjednoczonych.

Kolekcja PUMA x F1® Designed by A$AP ROCKY łączy w sobie elementy mody, streetwearu i motorsportu, tworząc unikalne ubrania streetwear, nasycone detalami z wyścigów wytrzymałościowych oraz funkcjonalnymi elementami, takimi jak zdejmowane rękawiczki, ochraniacze na kolana i tkaniny o zaawansowanej technologii. Z oryginalnymi logotypami PUMA i F1® oraz grafiką o wysokiej prędkości, ta kolekcja daje przedsmak serii kapsułowych na rok 2024.

Konsumenci mogą spodziewać się kolejnych kolekcji tego typu w 2024 roku, gdy Rocky skoncentruje swoją uwagę kreatywną na kilku Grand Prix, zaczynając od Miami. Pełnić będzie funkcję dyrektora kreatywnego we wszystkich działaniach marketingowych związanych z tymi kolekcjami.

Więcej informacji na temat kolekcji na rok 2024 i dostępności w sklepach zostanie podzielonych wkrótce.

Dodaj komentarz

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

maxresdefault 35

Co będzie modne w 2024? MODOWE TRENDY

c 2411

Calvin Klein – Pre-Spring 2024