w

SAKS POTTS PREZENTUJE SWÓJ NAJBARDZIEJ INTYMNY I OSOBISTY POKAZ DO TEJ PORY

Barbara Potts i Cathrine Saks, dynamiczny duet za Saks Potts, zbudowali markę, która jest synonimem glamouru i zabawy. Dlatego, aby zaprezentować swoją kolekcję Fall / Winter 2024, projektantki postanowiły dokonać radykalnej zmiany: zredukować listę gości do 150 i zorganizować pokaz bez miejsc siedzących w swoim sklepie (który kiedyś był apteką królewską). A jako tło? Nic innego jak mityczne miejsca w Danii, które warto odwiedzić, takie jak Tivoli, dom Arne Jacobsena i Kongens Nytorv. To sposób na podkreślenie swoich korzeni i integrowanie kultury skandynawskiej w swoją opowieść.

Czy trend messy girl może być nowym clean girl? Saks Potts potwierdza tę teorię. Choć Kate Moss w swojej boho fazie z połowy lat 2010 mogłaby być musą kolekcji, projektantki ujawniły przed pokazem, że nie zainspirowały się konkretnym motywem. Zamiast tego kolekcja jawi się jako kulminacja dekady, prezentując się jako glamurowa kompilacja największych sukcesów. Sławny futrzany płaszcz ponownie przechadzał się po wybiegu, razem z powrotem spodni ze skóry z sznurkami z jesieni 2020 roku, pokazując umiejętność Saks Potts w tworzeniu ponadczasowego stylu.

Modelka Stella Maxwell otworzyła pokaz i przygotowała grunt dla wystawy, która pokazała niezrównaną umiejętność marki w projektowaniu odzieży zewnętrznej emanującej nonszalancją i glamour. Wśród najbardziej wyróżniających się elementów znajduje się sukienka wieczorowa, futrzany płaszcz w czerwieni i inny w wzór krowy. Zaangażowanie projektantek w przywracanie tak kultowych klasyków jak ich mityczne spodnie ze skóry z sznurkami z przodu odzwierciedla pewność siebie w ich charakterystycznym stylu, dowodząc, że nie zawsze trzeba się odnawiać co sezon, gdy projekty doskonale współgrają z estetyką osobistą.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

maxresdefault 47

Cała prawda o Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

MEGA CENA NA BEZRĘKAWNIK NIKE PRIMALOFT 314 z 699!